Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Kako ide procedurava za vadenje i slikanje za elektornski ineks???mora site da vadat?se nemam pojaveno na fax, pa vrska nemam sto e kako:toe:
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Во геометриска прогресија имаш логаритми, оти секогаш излегува n на степен, па мораш да ги логаритмираш сите, а проценти нема, освен q кое треба да го најдеш преку p :):). За скратено, ако имаш збирка од 2006, 6та тема за емпириски некои глупости таму, не треба. Бар јас така мислам, ако некој знае со сигурност нека ти каже и нека ми каже мене, оти и јас не сум сигурна :):):):) А задачите се тие, нема што Драге за 3 години нови задачи да измислува :):):)
Самиот професор рече дека таа Емипириски ... темата нема да биде на колоквиум а ни на испит ... плус тој ни има кажано на почеток уште кои задачи да не ги решаваме и вежбаме од збирка (од која до која страна ни има кажано) . Ако ѓи немате тие тогаш кажете ми да ѓи напишам
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Па гледаш, јас се секирам :):):):). Иначе на фб, ако сакаш поопширно, после 9 ипол ќе ме најдеш :):):)
Awwww дејт :wub: :pos:


Колегули, до коа иаме фора да ги предадеме стручните менаџмент?


И математици на испит спремајте
аритметичка геометриска; потрошувачки кредит -- обавезно паѓа
извод
матрична равенка
влог вс рента
амортизација
и нешо стопанска математика
може и пермутации малкуцка

ова се паѓаше лани на секоја сесија, така да колкава е веројатноста Драге да се премисли?
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Колеги до кога треба да се предаде семинарската по менаџмент?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Самиот професор рече дека таа Емипириски ... темата нема да биде на колоквиум а ни на испит ... плус тој ни има кажано на почеток уште кои задачи да не ги решаваме и вежбаме од збирка (од која до која страна ни има кажано) . Ако ѓи немате тие тогаш кажете ми да ѓи напишам
Pa,ke ti bidam blagodaren kolega ako go napravis toa,deka samo na prviot cas bev matematika i toa e se:):):))))))))))

--- надополнето ---

Awwww дејт :wub: :pos:


Колегули, до коа иаме фора да ги предадеме стручните менаџмент?


И математици на испит спремајте
аритметичка геометриска; потрошувачки кредит -- обавезно паѓа
извод
матрична равенка
влог вс рента
амортизација
и нешо стопанска математика
може и пермутации малкуцка

ова се паѓаше лани на секоја сесија, така да колкава е веројатноста Драге да се премисли?
Koleske,jas praam muabet4e na fejsbuk so mn lugje,taka da,neznaci deka sum vljuben vo site niv,a isto i koleskata:):pipi:Pa so ogled na ova sto ti go pisav,sea znaes deka sum sloboden,pa slobodno mozes da mi se pustis i da imame dejt jas i ti na fejsbuk:back:heheh,a za informaciive matematika fala ti mn,se nadevam deka ke mi posluzat:):):):))
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Не пушти список.Не даде домашно во четвртокот али денес пушти список и се испотепаа кој попрво да се потпише. Ни двата часа не стигнаа за сите да се потпишат:nesvest:
Ќе има ли список и утре? Мислам ако не се потпишал некој денеска дали спомна дека ќе може и утре?
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Ќе има ли список и утре? Мислам ако не се потпишал некој денеска дали спомна дека ќе може и утре?
Не го слушнав да спомне дека ќе пушти пак. Ако некој слушнал такво нешто нека пише...

Колеги до кога треба да се предаде семинарската по менаџмент?
До 15ти декември треба да се предаде.:salut:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Pa,ke ti bidam blagodaren kolega ako go napravis toa,deka samo na prviot cas bev matematika i toa e se:):):))))))))))

--- надополнето ---


Koleske,jas praam muabet4e na fejsbuk so mn lugje,taka da,neznaci deka sum vljuben vo site niv,a isto i koleskata:):pipi:Pa so ogled na ova sto ti go pisav,sea znaes deka sum sloboden,pa slobodno mozes da mi se pustis i da imame dejt jas i ti na fejsbuk:back:heheh,a za informaciive matematika fala ti mn,se nadevam deka ke mi posluzat:):):):))
Ова озбилно? У девет ипол чекај ме на чет :pos:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Член од
31 август 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Сакам да се запишам следната година на Надворешна трговија ама вонредно.
Денес ми кажаа дека последниот упис немало вонредни студенти :shok:
Вистина е или ми само ми дадоа лоша информација? Фала
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom