Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
moze li nekoj da mi kaze koj profesor predava po makroekonomija,i dali utre bi mozel da go najdam na fakultete,dali ima predavanja utre makroekonomija i koga mu e priemno vreme ako znae nekoj....aj ve molam pomognete mi,bidejki ne sum od sk,a sakam da dojdam specijalno za da razgovaram so profesorot...odnapred vi blagodaram :smir:
Od 10-12 utre imame predavanje,priemno vreme neznam,cetvrtok od 12-14 i petok od 8-10 predavanje:):):))))
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
А да ме "почасти" некој со ливче макро ако дава утре !?! :)

--- надополнето ---

Hahahaha,mn so tezina nekako go pisa toa odvleckam,inace mene mislis ubavo mi e da se VLECKAM do fakultet:),som sea ne ti se vlecka,a bogami ni mene,neznam sto ke bide od nareden semestar,ako bide zadolzitelno VLECKANJETO:):):))))



K
Хахаха Уште се мислам дали да одам :pipi:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
ima li nekoj sto znae kaj se naogja kabinetot na profesorot po makroekonomija?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
А да ме "почасти" некој со ливче макро ако дава утре !?! :)

--- надополнето ---


Хахаха Уште се мислам дали да одам :pipi:
Hahahaha,koleske,jas moeto ti go kazav,na tebe ostanuva da si doneses odluka:),ali so ima veze za edno livce,i onaka ti si polozi,spij si doma ako ne ti se ide do tolku,ili pak ako sakas moeto livce ke ti go dadam,ke se zrtvuvam za tebe:pipi:haha:):):)))
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Hahahaha,koleske,jas moeto ti go kazav,na tebe ostanuva da si doneses odluka:),ali so ima veze za edno livce,i onaka ti si polozi,spij si doma ako ne ti se ide do tolku,ili pak ako sakas moeto livce ke ti go dadam,ke se zrtvuvam za tebe:pipi:haha:):):)))
Фала колега многу си бил дарежлив...:pipi: Инаку не е за едно ливче, зашто само 3 имам до сега, ама сепак не бев и за среќа не дал :cheeky1:

--- надополнето ---

макро даде ли ливчиња?
Не :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Фала колега многу си бил дарежлив...:pipi: Инаку не е за едно ливче, зашто само 3 имам до сега, ама сепак не бев и за среќа не дал :cheeky1:

--- надополнето ---


Не :)
Hahahaha,koleske,ti sekogas go pravis praviot izbor,od sea so i da mi treba kaj tebe ke se obrajkam za strucen sovet:):):):pipi:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Hahahaha,koleske,ti sekogas go pravis praviot izbor,od sea so i da mi treba kaj tebe ke se obrajkam za strucen sovet:):):):pipi:
Нема проблем ама кај мене се е 5 до 12. До сабајле до 9 саат се мислев што да правам и на крај пошто се изморив од мислење продолжив да спијам :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Нема проблем ама кај мене се е 5 до 12. До сабајле до 9 саат се мислев што да правам и на крај пошто се изморив од мислење продолжив да спијам :)
Hahahahahahaha,koleske,ti ako se izmoruvas tolku od mislenjeto,sto li ke bide koa ke dojde 2 kolokviumska nedela,hahaha:nesvest:,a za toa sto se e 5 do 12 nema gajle,ke visam na forumov koa ke treba:pipi::pipi::angel1:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
lugje kolku strani e golema knigata po makroekonomija...mene mi kazaa okolu 380,a jas denes koga ja zemav od libro mi ja dadija 550 strani....da ne ne treba cela...mene mi treba za ispit,aj ve molam pomos
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
lugje kolku strani e golema knigata po makroekonomija...mene mi kazaa okolu 380,a jas denes koga ja zemav od libro mi ja dadija 550 strani....da ne ne treba cela...mene mi treba za ispit,aj ve molam pomos
Za 2 kolokvium treba:8,9,10,11,12,13,od 14 glava treba samo prvite dve tocki(14.1 i 14.2).15 i 16,toa e se:):):)))))))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom