Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
лани однесување на потрошувачите првиот не остави со учебник да одговараме, сите положивме на прв:)


Навистина? ДАЈ БОЖЕ колку за потсетник да ја имаме, ептен ке олесни
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Навистина? ДАЈ БОЖЕ колку за потсетник да ја имаме, ептен ке олесни
абе каков потсетник, само стави си едно ливче кај содржината, научи да листаш побрзо и препишувај:)
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
абе каков потсетник, само стави си едно ливче кај содржината, научи да листаш побрзо и препишувај:)
Одлична идеа само што имам фотографска меморија (памтам по редослед или позиција) така да само да видам ке ми текне, нормално ако е научено :pipi:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Е стварно веќе не можам. Колоквиумска недела што трае 16 дена, само кај нас може да има. Неам ни концентрација да го дочитам материјалот. 20 точно/неточно уште ќе имало, значи од тие психолошките грди теории сигурно ќе има повеќе прашања.
:tapp:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Е стварно веќе не можам. Колоквиумска недела што трае 16 дена, само кај нас може да има. Неам ни концентрација да го дочитам материјалот. 20 точно/неточно уште ќе имало, значи од тие психолошките грди теории сигурно ќе има повеќе прашања.
:tapp:
Ауууууууууууууу тиеее се најодвратни :lud::lud::lud: од нив скренав :kez::kez::kez:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Е стварно веќе не можам. Колоквиумска недела што трае 16 дена, само кај нас може да има.
Во тој случај ти посакувам наредна колоквиумска да ти наредат како мене лани, 3 дена по ред 3 теста, па да не се буниш :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Постари колеги и колешки од Маркетинг/Е-бизнис

Дали имате некоја идеја како се пишува: понуда(мејл,писмо, или на англиски formal letter) до одредени претпријатија за огласување на вашиот веб сајт(конкретно ми треба за веб сајт, но може и за весник/тв/радио)

Би ви бил многу благодарен доколку ми помогнете, па ако бидне работата и частам пиво 2/3.... :) Исконтактирајте ме преку Приватна Порака.
 
Член од
12 септември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
Bese nekoj na predavanja menadzment sabajle?Spusti li granica?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
рече дека ќе каже колку е границата еден ден пред колоквиум,па така да до тогаш појма ќе си немаме дали ке полагаме втор или на испит хаха:pos2:
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Знае ли некој утре прва година од 10 сабајле кој кје предава дали Љубиша или таа жената? Дека демек утре после предавање ќе кажел дали тие што не поминале прв колоквиум за едно прашање ќе можат да одат на втор или не.
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
1.984
Знае ли некој утре прва година од 10 сабајле кој кје предава дали Љубиша или таа жената? Дека демек утре после предавање ќе кажел дали тие што не поминале прв колоквиум за едно прашање ќе можат да одат на втор или не.
Od 10 sabajle e zenata :D .. Ljubisa e od 14h :D
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
:cug: Положив и финансиско. Резултати имате пред кабинетот на Љубе:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom