Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Знае некој кога почнуваме со настава.
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Кои глави се за прв колоквиум Меѓународни финансии и што е скратено?
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
kolegi Odnesuvanje na potrosuvacite do koja strana treba da ucime? :helou:
 
Член од
6 јули 2010
Мислења
52
Поени од реакции
0
znae li nekoj dali moze da se pravat seminarski po Makroekonomija, Demografija, Mikroekonomija i PSR za povisoka ocena? i koga se prijavuvaat temi? pozz
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
da ne znae nekoj dali smetkovodstvo na troshoci ili finansisko ima rezultati?
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Da se nadevam togas kolega deka ke me pusti da idam na vtor uslovno,toa bi bila najdobrata opcija vo ovoj slucaj,bar ke imam sansa da go polozam na kolokviumi:):):):)))))
Ако границата е 40 а на втор имаш барем доволно поени за да го положиш вториот, на пример 40 поени, нема да имаш потреба да го преполагаш ни првиот (Ако е точно како што мислам дека рече дека имаш 39), со тоа што ќе имаш барем некое ливче.
Инаку јас да се пофалам имам 49:vozbud: и се сметам за положена. Не ми се веруваше се вратив три пати да се видам на списокот
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Ако границата е 40 а на втор имаш барем доволно поени за да го положиш вториот, на пример 40 поени, нема да имаш потреба да го преполагаш ни првиот (Ако е точно како што мислам дека рече дека имаш 39), со тоа што ќе имаш барем некое ливче.
Инаку јас да се пофалам имам 49:vozbud: и се сметам за положена. Не ми се веруваше се вратив три пати да се видам на списокот
Ahahahahahaha,cestito koleske,inace nemam samo 39,tuku 39.5,mi kazaa i so svoi oci si go vidov toa,haha,a za listovite,do sea imam 4 predadeno,samo eden imam propusteno,i plus toj od 8 glava to treba da go vratime go imam doma:):):):)))))))
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Ако границата е 40 а на втор имаш барем доволно поени за да го положиш вториот, на пример 40 поени, нема да имаш потреба да го преполагаш ни првиот (Ако е точно како што мислам дека рече дека имаш 39), со тоа што ќе имаш барем некое ливче.
Инаку јас да се пофалам имам 49:vozbud: и се сметам за положена. Не ми се веруваше се вратив три пати да се видам на списокот
По кој предмет ова ? Макро ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom