Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Ми се падна баксузна група, ја немав врска или финансиско беше ептен тешко? :pos:
колку ке е границата-15?
. Поздрав!:vozbud:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
изгледа од сите три беше хаха и не само кај тебе туку и кај сите,а за границата и 15 мислам дека е многу хаха :vozbud:
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Тапа си, ова е боље:
Овој Beneamatа значи, се мора да поврзи со книжења сметки, конта ...
Инаку кажа Љубиша кога резз?
И беше прилично тешко, не беше ни до групата ни до класата ни до ништо.Тешко беше.
Границата ако не ја симне на 30 црно ни се пишува.

P.S.His secretary е моментот...:pos2:
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Дообро..дали некој знае кога и каде ќе има истакнато списоци за полагања (т.е кој каде полага) по трговско???
 
V

Viktor g

Гостин
Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!

--- надополнето ---



Имаше давано бодови за задачата ако нешто ти е точно...Друго што да кажам нема граница има доста положени ама има и со околу 40тина бода доста...
granica ke vi kaze na predavanje lani bese 40 ama site ke odat na vtor

--- надополнето ---

Ccccc,makro imam 39.5 poencinja,pa za da polozam ke mi treba spustena granica na 45 boda i plus zadacata da ni ja priznae na site,hahaha,a vo slucaj da ni ja priznae zadacata na site,mislam deka granicata nema da ide pod 50 boda,sea mi ostanuva da se nadevam samo deka ke me pusti na vtor kolokvium da idam:):):):):):))))))))
lani gi pusti site na vtaor so toa da vratis poveke na vtor a ako ne ke ti kazel koj del da prepolagas
 

BrownEye

And so it is...
Член од
10 јули 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
Ам... Додека сме кај Трговско, сигурно ли се полага во 14 и 30? И ако да, добро е шо случајно пак проверив на страната на факулетов... Ќе отидев од 10 и 30 јас :)))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Ми се падна баксузна група, ја немав врска или финансиско беше ептен тешко? :pos:
колку ке е границата-15?
. Поздрав!:vozbud:
Стварно беше тешко, барем мене ми беше ептен и немавме време :/ Границата не 15, на 10 да ја симне џабе ќе биде....хаха
 
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Ми се падна баксузна група, ја немав врска или финансиско беше ептен тешко? :pos:
колку ке е границата-15?
. Поздрав!:vozbud:
Која група беше?
Јас бев прва, и според моите пресметки тие прашањата кај што беа поврзани книжењата од еден ист пример ми испаднаа скоро сите под Д) ниту едно од горенаведенитеее:vozbud:.. ај ако има некој шо бил прва да сподели импресии со мене
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
И да прашам социологија ај есејот ќе си пишуваме приказни, ама на дополнување и заокружување колку прашања има?

--- надополнето ---

Која група беше?
Јас бев прва, и според моите пресметки тие прашањата кај што беа поврзани книжењата од еден ист пример ми испаднаа скоро сите под Д) ниту едно од горенаведенитеее:vozbud:.. ај ако има некој шо бил прва да сподели импресии со мене
хахаха и јас така заокружував...Ако не друго пофенси е ни едно од наведените (ја бев 2, ама исти прашања сме имале)...хахахахахахаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom