Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Фала многу, да си завршиш и ти што побргу :)
А ова за дечково... ќе те побарам тебе, штом ко тебе мајка не раѓа :pos:
Hehe,fala za toa sto mi go posakuvas,no za pobrgu tesko,ali ke bidam zadovolen da zavrsam vo nekoj si razumen rok,hahaha,a za ova so deckovo,vikaat se sto e preterano dobro ne cini,taka da ne ti se preporacuvam jas,ama koa si zapnala,aj neka bide po tvoe,hehehehehehe:):):):):):):):):))))))))):pipi:
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Hehe,fala za toa sto mi go posakuvas,no za pobrgu tesko,ali ke bidam zadovolen da zavrsam vo nekoj si razumen rok,hahaha,a za ova so deckovo,vikaat se sto e preterano dobro ne cini,taka da ne ti se preporacuvam jas,ama koa si zapnala,aj neka bide po tvoe,hehehehehehe:):):):):):):):):))))))))):pipi:
Ќе завршиш, таман работа, кој не завршил, па ти нема :) затоа јас сум тука да помагам :) На што смер си?
епа сега постара сум, мора да ме слушаш :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Ќе завршиш, таман работа, кој не завршил, па ти нема :) затоа јас сум тука да помагам :) На што смер си?
епа сега постара сум, мора да ме слушаш :)
Heh,vcera pisav deka sum na ekonomija,ne ti teknuva?Ok,ne e vazno,a inace ne zavrsuvaat site so se zapisuvaat,ali jas se nadevam nema da bidam od onie so se otkazuvaat,iako za se ima prvpat:),fala so se nudis da pomagas,dobredojdeno ni e iskustvoto,i se razbira deka ke te slusam,sepak si postara,hehehe,i mislam deka treba da si go smenis imeto vo Big fo0l,deka na temava si edna od pogolemkite,hihihihihihihih,eve edno malo vnimanie od moja strana koleske fo0l:smir:,stavi gi vo voda,da ne se isusat:):):):):):):):):):):):)
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Heh,vcera pisav deka sum na ekonomija,ne ti teknuva?Ok,ne e vazno,a inace ne zavrsuvaat site so se zapisuvaat,ali jas se nadevam nema da bidam od onie so se otkazuvaat,iako za se ima prvpat:),fala so se nudis da pomagas,dobredojdeno ni e iskustvoto,i se razbira deka ke te slusam,sepak si postara,hehehe,i mislam deka treba da si go smenis imeto vo Big fo0l,deka na temava si edna od pogolemkite,hihihihihihihih,eve edno malo vnimanie od moja strana koleske fo0l:smir:,stavi gi vo voda,da ne se isusat:):):):):):):):):):):):)
Откако го напишав ми текна дека си на економија, ипак меморијата ме служи :)
Не завршуваат нормално, ама ако се трудиш и си учиш, нема зашто да не завршиш, бар јас еве од искуство ти кажувам, а и затоа сум тука, да “фрлам“ по некој совет или информација од време на време :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Откако го напишав ми текна дека си на економија, ипак меморијата ме служи :)
Не завршуваат нормално, ама ако се трудиш и си учиш, нема зашто да не завршиш, бар јас еве од искуство ти кажувам, а и затоа сум тука, да “фрлам“ по некој совет или информација од време на време :)
Hehehe,ama izgleda tebe ti e zadovolstvo da pomagas,ne deka si tolku dobra:),no interesno ti e od vreme na vreme da pokisnes nekoj saat na forumive,a za ucenjeto,ne sum nekoj golem ljubitel,kako i mnogumina drugi,no se trudam:):):):):):):)))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Стратегиски менаџмент не е тешко ако учиш :) т.е. не се положува онака, со еден ден учење. Освен тоа професорот е супер, па кај него може слободно на едниот колоквиум да не отидеш и да си го полагаш кога ќе биде испитот, ама под услов другите два колоквиуми да бидат положени. Истото важи и ако го паднеш едниот колоквиум.
Колоквиумите се комбинирани - оптички и описно
Фалааааа најмногуууууу :)
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
До кај се резеултатите од дополнителен математика ? :))
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Luge aj nekoj neka mi pomogne ,sto e rabotava so predmetot 'informacioni tehnologii', vo rasporedot za predavanje go nema vo zimskiov semestar, a pak vo listata kaj sto gi pisuva koi predmeti se vo zimski, a koi vo leten go pisuva deka e vo zimski semestar. Svarno nz sto da pravam zosto mi e zadolzitelen i od nego mi zavisi dali ke upisam izboren predmet ovoj semestar. :nerv::nerv::nerv:
 
Член од
6 јули 2010
Мислења
52
Поени од реакции
0
ај ако оди некој на факс ако има резултети од дополнителниот математика,нека ги сликне ПЛС ......

--- надополнето ---

Врска немаме еве замолив некој од колегите што ќе оди на факс деновиве да види дали има резз и ако има да сликне :toe:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Luge aj nekoj neka mi pomogne ,sto e rabotava so predmetot 'informacioni tehnologii', vo rasporedot za predavanje go nema vo zimskiov semestar, a pak vo listata kaj sto gi pisuva koi predmeti se vo zimski, a koi vo leten go pisuva deka e vo zimski semestar. Svarno nz sto da pravam zosto mi e zadolzitelen i od nego mi zavisi dali ke upisam izboren predmet ovoj semestar. :nerv::nerv::nerv:
Во летен семестар е, точен е распоредот а не листата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom