Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
@Little Fool А да си опитам јас, 10-12 прашања на колоквиум било до сеа на заокружување или па на пишување ? Зашто и мене ме заинтригира некако предметот :)
На оптички беа толку, на раскажување не знам ни дали дава... може ако има малце студенти, ма да тешко затоа што во четврта година е задолжителен, што значи оптички ќе биде.
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Да не знае некој дали има резултати економија, или кога ќе има?
 
Член од
29 август 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
pls

Jas gi imam odgovoreno tie prasanja i plus imam nekoi od tie sto se so dopolnuvanje,taka da koj da dobie word dokumentce so odgovoreni prasanja na gotovo neka pise:):):):):)))))))

PS:pamtete pa vratete:):):):))))

de te molam ako sakas da mi gi pratis

--- надополнето ---

martinopol напиша:
de te molam ako sakas da mi gi pratis na mail jovanovmartin@gmail.com

--- надополнето ---

Kolegi ako znae nekoj kakvi prasanja so dopolnuvanja se pagat na ispit osnovi na e biznis neka pise na mail jovanovmartin@gmail.com

--- надополнето ---

Jas gi imam odgovoreno tie prasanja i plus imam nekoi od tie sto se so dopolnuvanje,taka da koj da dobie word dokumentce so odgovoreni prasanja na gotovo neka pise:):):):):)))))))

PS:pamtete pa vratete:):):):))))
de ako sakas prati mig i na mail jovanovmartin@gmail.com
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Дечки да ве прашам ,:icon_lol: јас како постар студент дали би ми дале потврда за редовен студент на студентски во деновите кога ке се упишуваат бруцоши??
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.158
Поени од реакции
885
Дечки да ве прашам ,:icon_lol: јас како постар студент дали би ми дале потврда за редовен студент на студентски во деновите кога ке се упишуваат бруцоши??
Ќе ти дадат, зошто да не, и не мора да одиш да ја земеш од шалтерот на твојата година.
Меѓутоа потоа кога ќе ја носиш за печат, ќе мора на шалтерот од твојата година :)
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
moze nekoj da mi kaze statistika kaj slave na ispit kolku zadaci a kolku prasanja imase i kolku se vkupno bodovi i so kolku se pominuva:)
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
aj prati mi mail i ke ti gi pratam prasanjata ali tamu ne se odgovoreni a eve SawyerSpy gi imal odgovoreno pa on moze da ni gi prati odgovoreni, mislam ako saka :))))))))))))
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
dali znae nekoj kaj se vadi potvrda za redoven student za da mi posluzi za vo studentski dom, i dali treba i za brucosi so ogled na toa sto seuste ne sme pocnale. Kako ide toa vadenjeto, mnogu se ceka, kaj se vadi?
 

Fak

Член од
30 октомври 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
Кога му е приемен ден на Димитар Бојаџиоски(Економика) и каде му е кабинетот?
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
moze nekoj da mi kaze statistika kaj slave na ispit kolku zadaci a kolku prasanja imase i kolku se vkupno bodovi i so kolku se pominuva:)
Има 25 прашања се на се вкупно, а ако мислиш да ти каже некој колку се теорија, а колку задачи, тоа не може никој да ти каже зошто сите прашања се во облик на задача и теоријата во понудени одговори како заклучок, врие од такви прашања. А си имаш и задачи кои ти се само задачи. Али немаш прецизен одговор за тоа.

А за бодови и со колку се поминува тоа незнам, и тоа и мене ме интересира, па ако има некој колега кој знае нека каже. :pipi:
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
znae li nekoj za statistika ili tolku site polozile...heheheh:)

--- надополнето ---

i da ve prasam posto ja e biznis nemam polozeno a ne se ni nadevam deka utre ke polozam ke moze li da go smenam sea u vtora so nekoj drug izboren predmet::)
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
znae li nekoj za statistika ili tolku site polozile...heheheh:)

--- надополнето ---

i da ve prasam posto ja e biznis nemam polozeno a ne se ni nadevam deka utre ke polozam ke moze li da go smenam sea u vtora so nekoj drug izboren predmet::)
99% можеш ама ако не си е-бизнис зошто нив им е задолжилтелен, се плаќа околу 500 или 1000 ден.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
dali znae nekoj kaj se vadi potvrda za redoven student za da mi posluzi za vo studentski dom, i dali treba i za brucosi so ogled na toa sto seuste ne sme pocnale. Kako ide toa vadenjeto, mnogu se ceka, kaj se vadi?
Во собата за студентски прашања се вади, но ти ако си бруцош не ти треба потврда за во студентски, само треба индекс да однесеш и останатите документи што се потребни.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom