Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Алекс бркај работа. Мене ми се допаѓа,ако тебе не ти се допаѓа како пее не ја слушај. Не влегувам во дискусија како некој пее кога не сум музички критичар. Мене Биљана ми се допаѓа како звучи и ти ако напишеш и по сто пати нема да ми го промениш мислењето.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
Алекс бркај работа. Мене ми се допаѓа,ако тебе не ти се допаѓа како пее не ја слушај. Не влегувам во дискусија како некој пее кога не сум музички критичар. Мене Биљана ми се допаѓа како звучи и ти ако напишеш и по сто пати нема да ми го промениш мислењето.

изгледа дека ти добро не слушаш
1 против 100 :vozbud:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Добро,само мене појма ми нема оваа Билјана или има уште некој што дели такво мислење?
Не си сам

Алекс бркај работа. Мене ми се допаѓа,ако тебе не ти се допаѓа како пее не ја слушај. Не влегувам во дискусија како некој пее кога не сум музички критичар. Мене Биљана ми се допаѓа како звучи и ти ако напишеш и по сто пати нема да ми го промениш мислењето.
Нема ни ти да ми го смениш мене мислењето ако кажиш дека одлично пее или ако ми кажиш да бркам работа.
Јас имам право тука да коментирам исто колку што имаш и ти. И го користам бидејќи сметам дека пеењето на Биљана е за никаде наспроти другите кандидати
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Нико им се допаѓа на цела Македонија,јас неможам да го слушам. Значи мора да е до мојот вкус. Биљана ми е после Мики фаворит.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.963
Поени од реакции
57.704
на Андријана ептен и се присакува со ова вибраторов... ова де вибратото... :pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не си сам



Нема ни ти да ми го смениш мене мислењето ако кажиш дека одлично пее или ако ми кажиш да бркам работа.
Јас имам право тука да коментирам исто колку што имаш и ти. И го користам бидејќи сметам дека пеењето на Биљана е за никаде наспроти другите кандидати
Кој ти рекол дека немаш право да коментираш? Не се губи.


Еве ми го фаворитот ,ајде МИКИ!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ако Мики не победи, тоа ќе биде грев и страшна неправда!
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Каков Нико, каква Биљана.
Мики PURE CLASS
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ллеле Игор пјма си нема да му ебам пијандурата, мики боље од аки, и парни валјак тапа биле.
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Боби[Мкд];4235458 напиша:
Ллеле Игор пјма си нема да му ебам пијандурата, мики боље од аки, и парни валјак тапа биле.
Јбг мора да ги величаат идолите.

Мики ако не победи ќе сметам дека шоуто е наместено
 
В

Вори

Гостин
Дефинитивно мојот фаворит од почеток па досега Мики е најдобар.Нека му ја дадат наградата нему и нека заврши шоуво.Дечково е ВРВ и тоа оној од највисоките.Толку!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.963
Поени од реакции
57.704
еј вие двајца досадни сте ко Андријана со вибратото... :)

него, у живот неам стиснато толку пати муте како вечерва, секојпат кога Калиопи збори... аман бре, досадна е женава !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom