Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 август 2009
Мислења
2.213
Поени од реакции
1.713
Хаха, абе Бербата како збори англиски :pos2: тууу туу туу скор (ме потсеќа на наш Пандев кога дава интервју :pos:), битно "Руни ќе постигне повеќе од 40, јас ќе му помогнам во тоа".
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.706
Поени од реакции
11.129
Хаха, абе Бербата како збори англиски :pos2: тууу туу туу скор (ме потсеќа на наш Пандев кога дава интервју :pos:)
Најди по нетов некое интервју со Нани кај што се труди да збори англиски...он води сеуште :icon_lol:
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Одлично играме треба само вака да продолжиме и не ни бега тројна круна одбраната функционира одлично Видиќ и Фердинанд се одлични за Евра нема потреба да зборувам а Рафаел само малце искуство му треба.
Руни досега 32 гола има и мислам дека ќе го стигне рекордот на Роналдо 42. Бербатов игра одлично постигнува голови и асистира. Од крилата моментално Нани и Парк се во подобра форма од Валенсија незнам зашто ама на човекот нагло му опадна форма но се надевам дека ќе ме демантира против Ливерпул!
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Парк изненадува. Мислев дека нема никогаш да си го врати стариот сјај и начин на игра. Браво. Се надевам дека и Харго ќе ја има истата судбина...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
E Андерсон шо не знае 2 збора да каже :vozbud:

 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
338
Поени од реакции
335
Младите 1-1 изиграле со Њу Касл, Пол Погба стрелец на голот .. линк овде
 
S

StereoLove

Гостин
Kojзнае од кога немам пишувано овде:jaj::jaj::jaj:за срамови сум.

Значи како најпрвин честитки за победата...добра беше играта.Руни се надмина самиот себеси.Односно The White Pele e тој.
Прво полувреме ми го скратија животот од тие безброј шанси ама за срека на крај победивме.
Татарот што да кажам за него.Мора да проработи конечно зашто на лето може да му ја покаже Ферги излезната врата од ОТ.
И некој ако може да каже што се случува со Рафаел па не беше ни во составот а ниту на клупата за резерви.:vozbud::vozbud::vozbud:
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
338
Поени од реакции
335
Kojзнае од кога немам пишувано овде:jaj::jaj::jaj:за срамови сум.

Значи како најпрвин честитки за победата...добра беше играта.Руни се надмина самиот себеси.Односно The White Pele e тој.
Прво полувреме ми го скратија животот од тие безброј шанси ама за срека на крај победивме.
Татарот што да кажам за него.Мора да проработи конечно зашто на лето може да му ја покаже Ферги излезната врата од ОТ.
И некој ако може да каже што се случува со Рафаел па не беше ни во составот а ниту на клупата за резерви.:vozbud::vozbud::vozbud:
Има мала повреда, мислам дека не е ништо страшно .. против Милан влезе во второ полувреме кога го замени Невил ..
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
Парк изненадува. Мислев дека нема никогаш да си го врати стариот сјај и начин на игра. Браво. Се надевам дека и Харго ќе ја има истата судбина...

Кога треба да се врати Харгривс??
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Околу маичките да ви соопштам дека главната боја ќе биде црна со дизајн како што пишав во старата тема - лево горе амблемот, во средина LUHG напишано со златно-жолто и на грбот ќе пишува RED ARMY MACEDONIA. Инаку уште не сум информиран кога точно ќе бидат испечатени, ама се надевам за дуелот со Ливерпул ќе се готови.

Се надевам за ден-два ќе ми пратат слика како изгледаат, па ќе ја објавам тука
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
338
Поени од реакции
335
Кога треба да се врати Харгривс??
Требаше во четвртокот за резервите да игра, но изгледа не бил сеуште фит па сега овој четврток изгледа ќе заигра за резервите .. КОНЕЧНО!

Околу маичките да ви соопштам дека главната боја ќе биде црна со дизајн како што пишав во старата тема - лево горе амблемот, во средина LUHG напишано со златно-жолто и на грбот ќе пишува RED ARMY MACEDONIA. Инаку уште не сум информиран кога точно ќе бидат испечатени, ама се надевам за дуелот со Ливерпул ќе се готови.

Се надевам за ден-два ќе ми пратат слика како изгледаат, па ќе ја објавам тука
Ние од Струмица како да стигнеме до маичка? Некако да се договориме, бидејќи и јас сум заинтересиран :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom