Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
Дечки за жал гледам и читам дека едноставно во фан клубов не се прифаќа мислење кое претставува макар и добронамерна критика. Сите освен еден коментиравте дека Мики онака, Мики овака и како да сте сите настроени за расправија. Едноставно изразив едно свое мислење за работата на Мурињо (патем речено многумина го делат моето мислење зборувам и за надвор од МКД) и наидов на детски отпор. Нема проблем јас не постирам веќе ништо оти нема логика да има расправија нели :smir: Со среќа вечер а околу работата на Мурињо утре. Поздрав до сите
Брат не е проблем, ние ќе си го кажеме нашето ти твоето, дискусија е. Само многу лош момент најде, сега кога сме расположени малце ни одиш како да кажам, :music5:на нерви :)
Инаку ние сме ОК во принцип само многу ремет удираме, да не мислиш дека само со тебе, пола фан-клуб Милан има пропатено овде :pos:

Ај со среќа вечер и ако знаете да ми кажете дали вечер ќе игра Пандев ? :smir:
Второ полувреме најверојатно.

Пандев по сите најави ќе биде на клупата....

Misses next match if booked: Lucio, Walter Samuel, Maicon, Javier Zanetti, Thiago Motta

Цела одбрана ни е под закана од суспензија, мора да се пазат барем Лусио и Самуел...
Така беше и минатиот пат и никој не доби жолт. Кога тогаш некој ќе добие, ќе се издржи еден натпревар без некого. Да не добијат тројца истовремено, тоа е заебано...
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305
На клупа ке биде,нема да игра од прва минута,ама второ најверојатно ке биде ставен во игра :)
Ајде Гоки нека даде едно голче во второ пол и цела Струмица да грмне :) позз и со среќа вечер ..
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.846
Поени од реакции
16.006
Ај прикачи го!!!

И јас ја пишав, сега ќе одам да уплатам ама на 100денари со + 4 утакмици! Немам м*да да ја пишам сингл!
Не веруаш...ооок....до пред утакмицата ќе биди прикачено,а можи и во рок од 15мин:wink:

Али на Челзи 1.6 му дават за кец :toe:
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Еј вечер без каснење ве молам :pos:
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
http://goal.com/en/news/1717/editorial/2010/03/16/1835114/calcio-debate-inter-must-win-serie-a-a-milan-scudetto-would-make-

Сте направиле салата од фан клубов.. Докажувате за Мурињо..

Ја постираше ли некој колумнава погоре?

Ме мрзи да барам наназад..

Убаво напишал човекот зошто мора да бидеме шампиони..:pipi:
Насловот кажува се, и јас тоа си помислив пред некој ден. Многу четврки јадат за да бидат шампиони, срам ќе пукне :)

Ај, кај најде сега за Сериа А :pos:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Хахахах , тие шо живеат у Ѓорче или у Пинтија :)))):kesa::kesa::kesa:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Ја не играм ! :) :pos:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Погледнете Матераци како му помага на Лусио.Ова негово движење е за во учебници по фудбал да се раскаже.

А вечер убаво да си поминете весели да се вратите и со многу помалку стресови од минатиот пат со Динамо.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки уште малце има до клучниот натпревар за нас...убаво да си помините во ајриш клаб јас неможев да дојдам од морални причини:toe:....Иначе се што допрва доаѓа натпреварот се повеќе песимист сум(а деструктивно чуство е тоа..лошо,лошо)..Дај боже да славиме после 11 сатот и спокојно да ја дочекаме ждрепката во петок...
FORZA INTER!!!!!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.656
Поени од реакции
5.990
Леле замислете што ке биде коа(ако) ке дадеме гол,ке има урлање до бесвест:vozbud:посакувам тоа да биде за 0-1 и толку да заврши:toe:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Погледнете Матераци како му помага на Лусио.Ова негово движење е за во учебници по фудбал да се раскаже.

А вечер убаво да си поминете весели да се вратите и со многу помалку стресови од минатиот пат со Динамо.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Ме изнасмеа слатко :vozbud::vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Абе немој некој да заборави да земе Камера,,,( Мојата е капут)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom