Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Ае со среќа вечерва , ке гледаме на стримови СРАМОТА се да им ебам на тие од Канал 5!

Имајки добар фудбал Милан - Ајакс , он ке ми ги дава Арсенал - Партизан ... боже мили


Како и да е вечерва да победиме и да си го осигуриме пласманот што следи понатаму ....

Со среќа ! :* <3
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Дајте линк побрзо овој од атдхе не ми го отвора

Едит Најдов. со среќа
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
262
Поени од реакции
34
Брза убава за око утакмица сега за сега , Амелиа одличен на голот, Ајакс за нијанса подобри ова полувреме , Робињо игра за Инзаги утакмицава (едно 4-5 офсајд имаше до сега), Дињо сега за сега само една посериозна шанса и не се примети многу, Фламини превентивно беше заменет( Боатенг) и тоа е тоа сега за сега.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Ах Амброзини што промаши, браво за Робињо...
Ибрахимовиќ на местото на Амбро
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ај бе пуштај го Верди вади го овој Роналдињо не можам да го гледам веќе!!!!!!
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ај бе пуштај го Верди вади го овој Роналдињо не можам да го гледам веќе!!!!!!
 
Член од
22 ноември 2010
Мислења
384
Поени од реакции
11
хахахах верди каков верди бе да не ќе промене нешто у играта онака само да ви ги наполне срцата талентот демек ако влезе :)
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Незнам дали ги приметивте судиите колку беа грди,а посебно главниот ,дебел ко кифла ,ме потсеќа на Бенитез ! :pos:
Поразов незнам зашто ама ме накурчи ,ме нервираа овие од Ајакс,иначе иако е најголем малер,Бонера ,респект за потегот што го утепа Суарез ! xD
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Браво момци,одлична игра,поседно би ги истакнал Бонера,антонини и Динјо на кого се надевам дека ова му е последна утакмица за нас,белким во иднина нема да се сопка на нагазена топка.
кон честитката се придружува и Алегри со неговите закон замени кои станаа негов заштитен знак,место да го мења Сидорф кој едвај одеше второ полувреме тој го смена Робинјо:kesa:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
хахаа баталете неважна утакмица не ја сватиа ич озбилно се гледаше..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom