Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.536
Поени од реакции
43.084
Браво мислим. Стварно мислеше дека ја мислев дека Марио е сериозен, и не примети дека и ја се зезам ?

Аман бе Син :pos:
Абе тебе никад не те ни сфаќам сериозно на форумов, ко и член1став3 :), ама ко што гледаш, бајаги се фатија на истово .

Ако се има макар и површно познавање на работите во Серија А, ќе се знае дека никој буквално не би сакал да навлече гнев на свои сопствени фанови . Еден Малдини кој е легенда на Милан па го имаше навлечено гневот на Curva Sud, а не па копиљов, колку и да е егоцентиречен и егоманијакално створење, на 19 години тешко дека ги има тие муда за иритација на свои навивачи .
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Баниран од тема.



А ти на два дена поради навреди.
Зашто му даде бан на Форца Милан ?
Па како што пиша Син кога пишав во фан клуб Интер и незнам кој ме опцу он ми даде образложение дека ако тоа го направиш во свој фан клуб немало бан што е работава стварно незнам доаѓа друг провоцира тука и сите се како заштитен вид само некој миланез да пие бан:tapp:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.536
Поени од реакции
43.084
Зашто му даде бан на Форца Милан ?
Па како што пиша Син кога пишав во фан клуб Интер и незнам кој ме опцу он ми даде образложение дека ако тоа го направиш во свој фан клуб немало бан што е работава стварно незнам доаѓа друг провоцира тука и сите се како заштитен вид само некој миланез да пие бан:tapp:
Kaко бе зашто бан, тебе некој да ти рече копиле едно глупо, ке бараш бан за тој член ?

Лична навреда се санкционира со бан, POSTAROT си е тргнат од тема, и колку пати е речено овде на форумов, ако некој провоцира а вие му вратите со иста мера и го навредите, и вие ке бидете на сличен начин санкционирани .

Јас на фан клуб Интер можам колку сакам да ги хејтам Милан, тоа 100% сум ти го рекол, ама немам право тебе или било кој да го пцујам лично и да му кажувам копиле .

Најди баш каде тоа тебе некој лично те опцул да знам уште сега ке биде пријавен за бан со иста должина ко членот погоре, али ако истиот кажал нешто против Милан тогаш тоа е дозволено. :wink:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.428
Поени од реакции
47.148
аииии аман еиии, па Барези почнал од младинската на Интер(ustvari go vratile), а и Интер како клуб „навивал’’ за Милан на времето :)

пс, не дека е битно ама и сестра му на Балотели рекла дека навивал за Интер како дете : )
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Мафија ни е напраен фан клубов.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Ф

Фил Ајви

Гостин
Еве имам и доказ дека Балотели како мал навивал за Милан. :toe:




:pos2:



Huntelaar has found himself behind the likes of Marco Borriello and Filippo Inzaghi in Leonardo's pecking order, although he is up for the fight.
"There will be time to recuperate and I'm sure I will have my opportunity too," he concluded.



Ја не верувам многу многу во него ама ете треба да му се даде шанса.


Џеко сака да дојде ама тешко дека Берло ќе го одврзе ќесето. :toe:







:pipi:
 
P

PewDiePie

Гостин
Јасно дека дундите знаат за кого да навиваат :icon_lol:......иначе Балотели нека продолжи да си навива за Милан нека дава голови за Шиттер овде не ни е потребен дефинитивно од таа политика за носење само млади во напад бековските позиции и средниот ред скапаа.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Можам да заклучам после утакмицата во Португалија и првото полувреме во Зеница дека Џеко за Хунти е измислен и треба да го пецнеме во Милан што е можно побрзо :)
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Можам да заклучам после утакмицата во Португалија и првото полувреме во Зеница дека Џеко за Хунти е измислен и треба да го пецнеме во Милан што е можно побрзо :)
Друго е цел стадион да те бодри и да ти го скандира името,а друго е цел стадион да те пцуе:)
 
P

PewDiePie

Гостин
Друго е цел стадион да те бодри и да ти го скандира името,а друго е цел стадион да те пцуе:)
ај ај ај нема везе,не игра стадионот играчот игра,и доста му вадите оправдувања и си влевате лажна надеж Хунти е дрво изгубено
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
аууу незнам зашто ама мислам дека Хунтелар ке изненади...незнам зашто,некое претчувство,се надевам дека ке биде така :ija:
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
ај препрочитај се што си пишал па кажи си сам.Значи не те напињам не ти викам Пеце или некој такви работи,само болираново ако сакаш објасни ми го.
Не бе се шалев, нели читаш таму на крај. А за дечкото од Капиштец кој е најпаметен, ќе му објаснам, постои формација која се вика 4-2-4, играчите ги напишав онака безврска. Ако те интересира како ми е замислата,

одрбана+одбрана+одбрана+одбрана
Хернанес Роналдињо
Пато Балотели
Хунтелар Џеко

Значи без врска, зборам онака, па Чапо ајде кажи ми, доколку би ги имале овие играчи, дали не би можеле да играме вака. Нели Пато игра нешто како крилен напаѓач по лева страна, тоа игра и Балотели по десна страна така, и истуре овие двајцава.
Значи уште еднаш, го напишав она прееска онака, нешто како замисла, пошто одма некако без врска почнавте да ме осудувате, и да му бидам помошник на Леонардо, значи чисто како идеја.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Пеце не си прај бајрам со умот , балотели и џеко скапи ви се :pos2::pos2::pos2::pos2:0-4
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom