Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
фала ми помогна Stefan-te
а да те прашам мојот град го нема и неможе да се напише дали е валидно јас го напишав заедно со улицата подолу
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
Да прашам кога е сега следното доделување на награди?

Доделување на награди????

Месецов. Не кажуваат кога. Ако имаш среќа, ќе го погодиш. Ако не бидеш таму, они си ја зимаат твојата награда.
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
The prizes are sent from the United States and, as a result, the delivery could take from 20 to 30 days depending on your region. :)
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.915
Поени од реакции
1.425
Добил нешто некој од ова?

Читав некои коментари, ама не ми изгледа дека се исплати да се губи време...
Ако има добивка мн е мала за потрошеното време, а ако нема пак за QR не го бива.

Ај некој од поискусните со Lockerz нека сподели искуство. :)
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Добил нешто некој од ова?

Читав некои коментари, ама не ми изгледа дека се исплати да се губи време...
Ако има добивка мн е мала за потрошеното време, а ако нема пак за QR не го бива.

Ај некој од поискусните со Lockerz нека сподели искуство. :)
Зависи од тебе дали ке земеш нешто колку си спремен на ресток(дата за нарачување)и така иначе ако ти ова го нарекуваш губење време тогаш што е фејсбук??МЕНЕ ЛОКЕРС МИ ОДЗЕМА 5МИНУТИ НАЈМНОГУ ВО ДЕНОТ!

Congratulations to members who redeemed a PayPal gift in the January redemption!
Here are some answers to questions about Paypal:
1. Your PTZ won't be deducted until we process your prize.
2. We will send an email to the address associated with your Lockerz account. This email will be from PayPal and will allow you to click on a link to retrieve your funds.
3. You do not need to have a bank account or credit card to use or access your PayPal cash.
4. If you already have another PayPal account, just add your Lockerz email address to this one (you can have up to eight). You can then just log in to your existing PayPal account to access your funds.
Enjoy! Со здравје да си ги торшиш парите Џои(Ако ти стигнаја)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
a visol li nekoj kolku od prilika traese dodeluvanjeto na nagradi 5min ?
Не е 5 минути, тоа цела свеченост е. Одат луѓе од цел свет за да им се додели заслужената награда. Неколку саати трае, додека им се поделат наградите на сите заслужни, плус и настапите на некои докажани ѕвезди.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Многу малце работи имаше на овој рсток како беше на другите?
и дали кажуваат шо моши да има?
 

StiFFy

Курминистратор
Член од
10 јануари 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
Абе што се случи со иподите од третиот натпревар :S Се дава инфо на usps.com и на posta.com.mk а иподите никаде ги нема! колку до сега се пофалија дека собрале ипод ? и некој што не му стигнал уште од третиот ?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
pa vo makedonska posta si slusat muzika na niv sega. podobro rabotat so muzika.
gledate odma podobrena efikasnost imat. na site sledni pristignati ipodi duri i na tie veke zemenite ke im naplatat po 3000den davacki.
taka se grade drzava.

:pos2:
 

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
ај ке видиме може нема да треба да се плати,или тешко тоа :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Абе што се случи со иподите од третиот натпревар :S Се дава инфо на usps.com и на posta.com.mk а иподите никаде ги нема! колку до сега се пофалија дека собрале ипод ? и некој што не му стигнал уште од третиот ?

мене од 3-тиот круг ми стигна пред една недела. Вие спреметеси 3000 денари дека царина има сигурно
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
мене од 3-тиот круг ми стигна пред една недела. Вие спреметеси 3000 денари дека царина има сигурно
Не мора да значи , еве на дете од Велес дома му го донесоа И подот ниту денар не плати od 3tiot :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom