Кајгана бесплатен психолог (ЧДА верзија)

  • Креатор на темата makedon^
  • Време на започнување

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Секогаш ми моча накриво...јас мести ,тој пак на криво...еднаш и со чингелајче врзував,со синџирчиња...џабе..трга бе брате..и само накриво ми моча...
menuvaj raka koga masturbiras:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
фала за советите...имам уште еден проблем..
скоро секој ден од facebook другарите ми праќаат чипс...
чипсовите ми идат у стилот: xxx sent you chips
xxx* име на другар

ама финтата е тоа што јас не сакам чипс..туку смоки.... како да ги натерам да ми праќаат смоки?
Ќе ти кажам едно наједноставно решение...место тебе да ти ги праќаат чипсовите нека ми ги пратат мене, а јас на тебе смоки ќе ти дадам. Договорено? :nesum:
 
M

marsovka

Гостин
Problem еден мој другар (wot) е премногу среќен и се му е смешно доказ за неговата сосотјба е логов,најлошото од се користи розов хумор наместо црн а сарказам никаде нема .

емили says:
сериозно прашање ама ептен сериозно
На што мислиш кога сереш?

woooot said:
unicorns
rainbow and smtng pink
Луѓе помагајте како да се врати у нормала ?
ПОМОШ !!!!!
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Ааааа ова е сериозно веќе..... сега за сега мочај у када... па ќе те обавестиме шо да правиш.
Абе каква када човече,ни базен не помага ебате,знајш на хидрине коа му сечат глаите?како прсска крв..?имаш на филм глеано...е па така ова фрла жута течност мореее....па кај сум вожач на жутото комбе,ме збудалија тие у багажот што ги носам..па уште проблемов...ебагоо..не е фер:nesum:
 

krstenik

first things first
Член од
24 август 2009
Мислења
525
Поени од реакции
21
Абе каква када човече,ни базен не помага ебате,знајш на хидрине коа му сечат глаите?како прсска крв..?имаш на филм глеано...е па така ова фрла жута течност мореее....па кај сум вожач на жутото комбе,ме збудалија тие у багажот што ги носам..па уште проблемов...ебагоо..не е фер:nesum:
.... јас како што ти ветив.... побарав помош за проблемов.... се обратив кај еден психолог од ветеринарното кај нас у маало и ми рече да те прашам дали си ја глеал онаа серијана од 70тите.... како се викаше.... со Тарзан и Анџелина Џоли кога играа Break Dance..... на Тито омилена шо му беше!....
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Problem еден мој другар (wot) е премногу среќен и се му е смешно доказ за неговата сосотјба е логов,најлошото од се користи розов хумор наместо црн а сарказам никаде нема .

емили says:
сериозно прашање ама ептен сериозно
На што мислиш кога сереш?

woooot said:
unicorns
rainbow and smtng pink
Луѓе помагајте како да се врати у нормала ?
ПОМОШ !!!!!
Нема ништо ненормално тука, на тоа си сака, на тоа си мисли:pos2::pos2::pos2:

едит: следен пат коа ќе оди у веце нека го праша на што мисли додека моча.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.138
Lele seriozna situacija imam po doma. Tatko mi se rasprdel, ne se dise:):)
Ako umram pamtete me po dobro:helou:
 
Г

Господ

Гостин
Ако имаш филтер на оџакот извади го и забоди го во газот на татко и би требало да прекине
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.138
Ако имаш филтер на оџакот извади го и забоди го во газот на татко и би требало да прекине
Ne pomaga brat:):) I od doma go izbrkav sedi na ulica, i za zal uste smrdi. Ako ima ekoloska katastrofa vo Skopje, znajte se zapocnalo vo Przino:vozbud:
 
Г

Господ

Гостин
Епа тогаш најдобро е да му го направиш црвенкапа трикот тоест
речи му да заложи оган во печката и ти бутни го внатре
друго чаре нема
само одма бегај пошо можно е прдежите да му се запалливи
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.138
Епа тогаш најдобро е да му го направиш црвенкапа трикот тоест
речи му да заложи оган во печката и ти бутни го внатре
друго чаре нема
само одма бегај пошо можно е прдежите да му се запалливи
Auuu ne da se zapalivi, prdna drzi upaljac do gzot i eden plamen koga se naprai:):):)
Ke mora da go upotrebm crvenkapa trikot:):)
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.531
Поени од реакции
4.361
My shit is so hard така што ќе го уклонам у шоља цел се испрскувам од глава до пети ?
Чаре некое? :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom