Кајгана бесплатен психолог (ЧДА верзија)

  • Креатор на темата makedon^
  • Време на започнување

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Мислам дека сум Спајдермен?
консултирај се со доктор снимки на мозокот да ти направи, мислам дека имаш една тешка болест... заборавив како се вика


поздрав од бетмен
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
imam doma dupka i mislam deka e gol i sekoj den si sutiram,dali imam idnina?:salut:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Пред извесно време, пред влез седевме јас и две девојки. Излегувајќи од влезот, една постара жена се обрати со "Добар ден девојки"...Што се случува со мене, и дали ви стигна купусот?

Личиш на машка Карла Дел Понте изгледа (во црна верзија) :vozbud::pos2::pos2:, и вистина била изреката 'Џабе месо ако немаш купус' :smir:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Дрвење мадиња темава еј..
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
мислам дека сум труден. уште од февруари навака осеќам константни болки во десната потколеница. Дали сум навистина труден или тоа е од промајата?
 

bobi_93

Македонија
Член од
11 август 2008
Мислења
652
Поени од реакции
9
мислам дека сум труден. уште од февруари навака осеќам константни болки во десната потколеница. Дали сум навистина труден или тоа е од промајата?
според симптомите 100% си труден нема шанси да ти е од промаја
 
Член од
8 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
Имам проблем и како да го решам? Кога ке ги затворам очите ништо не гледам. Нормален ли сум?:vozbud:
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
4
Поени од реакции
1
еден убав сончев ден татко ми од лов донесе полу мртва еребица и ми даде да ја соголам,ја манав 2-3 пати од ѕидот таа прента, ја турив у канта со вода и не се дави у ПМ (уште прента),го земав ножот и ја трљав по тоа тилот и и испадна главата и она уште прента. Што да правам има ли начин да се најде меѓу мртвите?:toe:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Напор сте еј. Да имав кур ќе ми го пукневте.
Ногу слаба смисла за хумор. Чеајте да си пљукнам под мишка и да се насмеам зш ме скокоткат ко ќе течит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom