Xbox360 гејмери

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тоа ли е тоа флешување ор самтинг?
Ја го видов, али не знаев дека се однесува на мојот проблем. И стварно, овие бараат 900. Ај ќе видам со IDC...
IDC ќе ти земе 500-600 денари за флешот, а конкретно која игра не ти ја пушташе?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.325
Поени од реакции
81.558
IDC ќе ти земе 500-600 денари за флешот, а конкретно која игра не ти ја пушташе?
Ај решив да се вратам у конзол-гејминг со Њу Вегас и ЕксБоксот ми ја третира као обично ДВД.
Сеа тек дознав за тоа флешување ор самтинг, што треба од време на време да се праи.

--- надополнето ---

IDC ќе ти земе 500-600 денари за флешот, а конкретно која игра не ти ја пушташе?
lol
мене ми рече 700...
нема везе, небитна разлика, изглеа цениве ги вадат од ракав.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ај решив да се вратам у конзол-гејминг со Њу Вегас и ЕксБоксот ми ја третира као обично ДВД.
Сеа тек дознав за тоа флешување ор самтинг, што треба од време на време да се праи.

--- надополнето ---


lol
мене ми рече 700...
нема везе, небитна разлика, изглеа цениве ги вадат од ракав.
Хех, заебан е малце. Знам дека еден член овде (Woofer мислам), го флешуваше за 500 денари. Јас кога го прашав пред 2 месеци, ми рече 600...

Сега тебе те дупи со 700, мех...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Мене 500 ми зеде за флешување + 600 за европски кабел :)

Некој загреан за Фифа? :)
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Хех, заебан е малце. Знам дека еден член овде (Woofer мислам), го флешуваше за 500 денари. Јас кога го прашав пред 2 месеци, ми рече 600...

Сега тебе те дупи со 700, мех...
Да да мене ми зема 500 и ми даде 2 игри, незнам дали игра улога тоа што земав и еден џојстик од кај него :) Изглеа како ќе му текне така...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
А зошто да се флешува, само ассасинс креед, и неед фор спеед не се играат. Друго се играм со стариот хак.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.325
Поени од реакции
81.558
А зошто да се флешува, само ассасинс креед, и неед фор спеед не се играат. Друго се играм со стариот хак.
Мене Њу Вегас не ми се пушта. Али може сум назад две генерации "хакови".
 
Член од
11 март 2011
Мислења
9
Поени од реакции
0
Zdravo! :)

Zdravo,jas sum Jakov.Imam Xbox 360 Slim.Majka mi koga bese vo Amerika mi zema Xbox 360 Slim,Halo Reach,2x1600 Microsoft points (edni za drugar mi edni za mene,samo sto na drugar mi ne mu rabotat neso i vika ke mi gi dade mene)i so se Xbox 360 Slim mi dadoa CoD MW2 Cliffhangers demo nivo.Mojot Gamertag e Jakovpro1.Addnete me site sto imate Xbox profil.Utre odam za Grcija i od tamu ke ja kupam CoD Black Ops mislam (iako ja imam za kompjuter).Do sega mene mi se nema sluceno ring of death :S.Mi zavrsi free gold od microsoft 30 dena i sega koga ke ja kupam black ops mislam ke go aktiviram mojot xbox gold membership za 12 months.I taka :D

--- надополнето ---

 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Мајка ми денеска беше на пазар и ми купи кило кромид, и една тегла кисели краставички.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Се извинувам и јас, 2 кила кромид

--- надополнето ---

Гледам на торентиве Assassins Creed AP2.5 - YES! Patched and LT+ compatible!!! Тоа значи дека можам да ја играм без да го носам кај Драган а?
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
Се извинувам и јас, 2 кила кромид

--- надополнето ---

Гледам на торентиве Assassins Creed AP2.5 - YES! Patched and LT+ compatible!!! Тоа значи дека можам да ја играм без да го носам кај Драган а?
Давај торент џои одма под хитна постапка хахаха нестрплив сум ако има.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Како што читаш мора да имаш LT+, ако немаш не можеш да ја играш
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.696
Поени од реакции
11.947
Zdravo,jas sum Jakov.Imam Xbox 360 Slim.Majka mi koga bese vo Amerika mi zema Xbox 360 Slim,Halo Reach,2x1600 Microsoft points (edni za drugar mi edni za mene,samo sto na drugar mi ne mu rabotat neso i vika ke mi gi dade mene)i so se Xbox 360 Slim mi dadoa CoD MW2 Cliffhangers demo nivo.Mojot Gamertag e Jakovpro1.Addnete me site sto imate Xbox profil.Utre odam za Grcija i od tamu ke ja kupam CoD Black Ops mislam (iako ja imam za kompjuter).Do sega mene mi se nema sluceno ring of death :S.Mi zavrsi free gold od microsoft 30 dena i sega koga ke ja kupam black ops mislam ke go aktiviram mojot xbox gold membership za 12 months.I taka :D
Мајка ми денеска беше на пазар и ми купи кило кромид, и една тегла кисели краставички.
I zaboraiv da kazam 250gb mi e xbox-ot :)
Се извинувам и јас, 2 кила кромид
А на мене мама ќе почне утре или задутре да ми ја подготвува тортата за мојот роденден наредниов вторник :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom