Xbox360 гејмери

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
тапа се тие батали ги... седат у празна продавница, ја кога бев ни џојстици немаа, ни кинект ни игрите што ги барав, ништо....
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.367
Поени од реакции
4.894
Дајте предлог за некоја понова игра ? нема везе каков жанр, само да има добар торент за неа :smir: фала.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Дајте предлог за некоја понова игра ? нема везе каков жанр, само да има добар торент за неа :smir: фала.
Fight Night Champion...лудница игра. :)

бај д веј, кој освен мене и Џокер ја пробал Fight Night новава?

Дали ви покажува replays после knockdown?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Незнам зошто се сите возбудени за играва. Ич не ми фаќа око еј.



Уствари што е поентата во играва? Да седам пред кинкотот 2-3 часа со кренати раце, па температура ќе кренам :D

--- надополнето ---

Него почнав BulletStorm ја играм и искрено сум разочаран. Очекував многу повеќе. Графички е убава но далеку од перфект. ПРЕМНОГУ е во стилот на gears of war. А што е финтата со трчањето не трча некако многу брзо? И ме нервира што да ги отепаш противниците треба многу. Ако не го повлечиш или не му направиш KICK треба уште повеќе.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.367
Поени од реакции
4.894
Незнам зошто се сите возбудени за играва. Ич не ми фаќа око еј.



Уствари што е поентата во играва? Да седам пред кинкотот 2-3 часа со кренати раце, па температура ќе кренам :D

--- надополнето ---

Него почнав BulletStorm ја играм и искрено сум разочаран. Очекував многу повеќе. Графички е убава но далеку од перфект. ПРЕМНОГУ е во стилот на gears of war. А што е финтата со трчањето не трча некако многу брзо? И ме нервира што да ги отепаш противниците треба многу. Ако не го повлечиш или не му направиш KICK треба уште повеќе.
мене лично ефектите ме привлекуваат..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Најголемата глупост на Fight Night Champion:

"your right tylermkd you have to have official 20-gb 0r higher for replays mine work now connected a 20gb"

Мора да имаш официјален хард-диск, а не флеш меморија или мемориска - за да има replay од нокаутите. Ќе ги сфатев, ако на Fight Night 4 претходно немаше репризи...дебили, што да кажам друго.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Најголемата глупост на Fight Night Champion:

"your right tylermkd you have to have official 20-gb 0r higher for replays mine work now connected a 20gb"

Мора да имаш официјален хард-диск, а не флеш меморија или мемориска - за да има replay од нокаутите. Ќе ги сфатев, ако на Fight Night 4 претходно немаше репризи...дебили, што да кажам друго.
Ajдеее ... значи тоа што го мислевме. Тапа ...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ajдеее ... значи тоа што го мислевме. Тапа ...
Чекам утре да искочи официјално играта, за да можам тема на форумот на EA да отворам. Да видам дали позади оваа глупост се EA или пак Microsoft...

Не верувам EA да се толку глупи, да лимитираат риплеи само на официјални хард-дискови, поготово не кога претходната работеше перфектно.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Хах Mac незнам зошто толку се замараш зарем стариот бокс не ти е подобар?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Хах Mac незнам зошто толку се замараш зарем стариот бокс не ти е подобар?
Види тоа е индивидуално, од една страна потезите беа подобри и немаше лаг, ама од друга страна борбите траеа предолго...

Сепак ме интересира да видам како се средени репризите оваа година... :)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.367
Поени од реакции
4.894
Чеј ти на мемориска сејфоваш? а ако ја играме на ХДД нема да има проблеми?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom