Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Абе у прво полувреме си викав ај овие Спортинг едно голче нека дадат поинтересна да стане утакмицава.И го дадоа тој ебан гол и ми се пресекоа нозеве,али ипак знаев дека нема да изгубат.Тепавме на сите утакмици дома,од Спортинг да изгубиме?Ма јок бе.
Добра игра победа си е победа.

Иначе не знам дали сте забележале али колку тапа навивачи имаат..:kesa:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Честито победа!!!Иначе играва беше за никаде исто како прошлата со сила земена победа.Е сеа можете да приметите колку ни фали КАКА.Иначе треба да му се каже на Игуаин дека има уште 10 играчи кој играат заедно со него и дека може и нив да им додаде а не фати топка и шутирај:uvo:Вечерва можеше да победиме и со 5:1 ама не уби себичноста на Пипа:toe:

П.с Што го форсира бе МП на Гранеро толку:zid::zid:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Честито победа!!!Иначе играва беше за никаде исто како прошлата со сила земена победа.Е сеа можете да приметите колку ни фали КАКА.Иначе треба да му се каже на Игуаин дека има уште 10 играчи кој играат заедно со него и дека може и нив да им додаде а не фати топка и шутирај:uvo:Вечерва можеше да победиме и со 5:1 ама не уби себичноста на Пипа:toe:

П.с Што го форсира бе МП на Гранеро толку:zid::zid:
Не му е ваљда некоја рода на Перез...:tv:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Без врска....требаше Гути да биди во првиот тим.....Гранеро изигра ужасно....
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.434
Поени од реакции
29.706
Не е толку лош Гранеро колку шо МП го става на лоша позиција. Кај се видело класичен плејмејкер(пошто Гранеро за тоа важи) да игра крило. Поарно Дренте да игра крило има и дриблинг и брзина, а тоа го нема Гранеро.

Али ај да не го тупам, интересен натпревар уште една шок терапија за на крај се добро да се заврши.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Кога ќе отворите нова тема за Фан Клуб Реал Мадрид....?????????
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Не е толку лош Гранеро колку шо МП го става на лоша позиција. Кај се видело класичен плејмејкер(пошто Гранеро за тоа важи) да игра крило. Поарно Дренте да игра крило има и дриблинг и брзина, а тоа го нема Гранеро.

Али ај да не го тупам, интересен натпревар уште една шок терапија за на крај се добро да се заврши.
А си го гледал во Гетафе кај играеше
 
Член од
7 март 2010
Мислења
201
Поени од реакции
8
дик мара!
Се вратив јас!
Иначе се зезав со ова,дека почетник на кајгана и ми кажаа дека не требало така.
Задоволен сум од победата против спортинг,прво полувреме бевме слапи,ама второ ги натегнавме.Утре останува да изгуби Фарцелона и се ке биде добро.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.434
Поени од реакции
29.706
А си го гледал во Гетафе кај играеше
Сум го гледал, а ти?
Никогаш не играше крило, или играше плеј или како офанзивен среден, си имаа они добри крила како Леон, Гавилан па и Албин играше како крило.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Реков покасно ке дојдам да честитам победа и еве ме.:pipi:
Не ја гледав играта во второ полувреме, но нормално е чим влага Гути све да тргне поживо и поинтезивно.
Ај некој ако не го мрзи, целиот хајлајтс да го постира.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574


Честита нека ни е победата, 14 0 0 :)


И да, незнам шо му се напнавте на Гранеро толку, после една "утната" утакмица. Верувајте дека не е за фрлање.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Игуаин застанување со полиција:helou:
Нема да можам најверојатно и репризата да ја гледам во понеделник.
Ајде ваљда не сум пропуштил некој премногу интересен меч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom