Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Му умрела млада професорката по македонски, затоа е грешката...не се заебавајте :):):)
Него од Гранеро очекувам вечер да блесне. Пак нема да можем да гледам заради лимитов, мораше 31 ден да има месецов?! Пичка му матер!
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Му умрела млада професорката по македонски, затоа е грешката...не се заебавајте :):):)
Него од Гранеро очекувам вечер да блесне. Пак нема да можем да гледам заради лимитов, мораше 31 ден да има месецов?! Пичка му матер!

Море стара ми е...и се ја слушам како место В вика Ф...:pos2:

п.с ќе го пукам вечер ако не ги тепаме жабентус:pishtoldz
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Му умрела млада професорката по македонски, затоа е грешката...не се заебавајте :):):)
Него од Гранеро очекувам вечер да блесне. Пак нема да можем да гледам заради лимитов, мораше 31 ден да има месецов?! Пичка му матер!
Не се секирај Боби4е 1ви сме денес хаха штом ја така викам, така е, уживај.:back: Иначе вечер ако не тепаме незз...:(
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Не се секирај Боби4е 1ви сме денес хаха штом ја така викам, така е, уживај.:back: Иначе вечер ако не тепаме незз...:(
Ајде бе ти нели отиде веќе на одмор...:baeh:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не се секирај Боби4е 1ви сме денес хаха штом ја така викам, така е, уживај.:back: Иначе вечер ако не тепаме незз...:(
Земи календар, проучи го :):) 31ви сме, така да к*р гледање! Последни 15 мин може, ама нема дома да бидем така да...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Земи календар, проучи го :):) 31ви сме, така да к*р гледање! Последни 15 мин може, ама нема дома да бидем така да...
Отиди кај некој другар дрмнете некое пивце и гледајте кај него ако не го прошол лимитот :helou::tv:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ајде бе ти нели отиде веќе на одмор...:baeh:
Абе лешпер доека не изглеам вечер Реал ни на одмор ни нигде не идам! Ко ќе заврши, после тоа ќе идам:baeh:....иначе знам дека е 31ви, се заебавав бееее...еве пијаницава ти кажа да идеш кај другар и таму да глеаш:pipi:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Абе лешпер доека не изглеам вечер Реал ни на одмор ни нигде не идам! Ко ќе заврши, после тоа ќе идам:baeh:....иначе знам дека е 31ви, се заебавав бееее...еве пијаницава ти кажа да идеш кај другар и таму да глеаш:pipi:
Хахаха па убаво му кажав нека се изгребе од некој другар....ти уште пијаница ме направи:kesa:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Хахаха па убаво му кажав нека се изгребе од некој другар....ти уште пијаница ме направи:kesa:
Немој бее да не сум грешка случајнооо...:P:P:P Не бе се заебавам не си пијаница, само тежок алкохоличар хаха:P не бе не ств топ си лешперу:back:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Немој бее да не сум грешка случајнооо...:P:P:P Не бе се заебавам не си пијаница, само тежок алкохоличар хаха:P не бе не ств топ си лешперу:back:
Вечер Гути и Кики ќе те почестат со по еден гол за овој пост:baeh:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Вечер Гути и Кики ќе те почестат со по еден гол за овој пост:baeh:
Грешка си нема...не ги ставаат двајцата заедно да играат истовремено, опасно е хаха:pipi::baeh:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Леле бе па вие само на алкохол мислите :back:
дајте пренос у живо и у колку саат и ако има на тв!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom