Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе шо е проблемот ако сум стаила видео од савиола? Мене интересен ми е типот а не дека нешо сакам посебно да го исмејувам и за информација на некои таму шо мрчеа знам као играше типот предходно и знам дека грмеше али ај нвм...али очигледно на некои тука им сметам па ако е до толку нема да пишувам веќе(не дека ја нешо се убив од пишување) али ќе може слободно да си правите педер бал!:(:toe:
Никој не ти забрани да пишуеш бе, можеш што сакаш да пишеш. И да не ти се свиѓа Савиола, тоа е твое право.

samo sonuvajte si mene me plasi da ne bide pak 2 : 6 na bernabe a inace kako ke se custvuvate koga ke go gledate Puyol kako go podiga peharot od LS na bernabe hahahahahahahahaha Mas Que Un Club FC BARCELONA :vozbud:
Сигурно нема полошо да се чуствуваме од тоа како вие се чуствувавте прошла сезона, ЕЛ ПАСИЉО, кога Пујол и компанија им аплаудираа и честитаа за титулата на Реал.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Valdano:

Bayern Munich have made it clear that they do not want Franck Ribery to leave and Valdano has received the message and does not think a transfer will happen.
:eek:jea:

btw leave moni alone :nenene:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Сигурно нема полошо да се чуствуваме од тоа како вие се чуствувавте прошла сезона, ЕЛ ПАСИЉО, кога Пујол и компанија им аплаудираа и честитаа за титулата на Реал.
e neznam
so vasite zabi ke si kinite od sopstvenoto meso od nertvoza i maka
samo ne veruvam deka e mozno da se osvoe LS povtorno,se nekako me vlece deka tokmu timot od zadrid ke ja osvoi, ne zaradi jakite igraci tuku poradi toa so se igra na bernabe
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
e neznam
so vasite zabi ke si kinite od sopstvenoto meso od nertvoza i maka
samo ne veruvam deka e mozno da se osvoe LS povtorno,se nekako me vlece deka tokmu timot od zadrid ke ja osvoi, ne zaradi jakite igraci tuku poradi toa so se igra na bernabe
Неписмена работа...па финалето се игра на Бернабе, а за да се стигне до финале не треба играчи нели? Или па ќе ни пуштат, зошто се игра на Бернабе? Цццц...
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Не, ќе плати кралот, сигурнооо...хаха. Па може и на фановите да им подели нешо, и навака по пошта може ќе прати нешо:) Па ко ке види тука на форумов незз може и билети за цела сезона да прати, авионски карти и хотелски смештај да ни плати...хаха:)
 
Член од
13 јули 2008
Мислења
20
Поени од реакции
1
Dobro be lepi TEBE TE NEMALO a koj si ti pa ovde ...... ova e javen forum i sekoj si ima svoe mislenje a ne da se pravis ti napameten i da solish pamet da se pravis k***c ipol
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143

Ќе мора да се смират :icon_lol:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Пабло Сарабија.

Седмицата иде кај него:vozbud:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.757
Поени од реакции
9.922
Што с.ре бре 3 титули освоија за прв пат во историјата на шпанскиот фудбал. Дали е во право или не ќе видиме сезонава. Можеби Реал ќе се подобри. Можеби не. Ги имаш ти видено како играат Реал во нов состав? Последен пат кога јас гледав Барса ги направи мали деца. Ебате инатот ебате, само да се каже нешто.:nerv:
 

<3 Iker

Siempre Fieles
Член од
8 јули 2009
Мислења
10
Поени од реакции
4
Секоја година се тие исти изјави од негова страна и од другите од Барса. Но Реал нема потреба да се замара со нивните изјави, кој што сака нека збори, само нека си останат сконцентрирани на доведување на уште некој од замислените трансфери и ќе видиме баш дали Барселона ќе биде подобра.

btw :helou: на сите фанови на Реал
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ништо од Рибери, Ибра и Маикон за оваа сезона... Од Рома за Де Роси барат 40M, мало сутра дека толку ќе им дадат, нека си седи таму малиов. А Пелегрини нешто се зборува низ странските форуми и сајтови дека сака да го доведи Казорла.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Секоја година се тие исти изјави од негова страна и од другите од Барса. Но Реал нема потреба да се замара со нивните изјави, кој што сака нека збори, само нека си останат сконцентрирани на доведување на уште некој од замислените трансфери и ќе видиме баш дали Барселона ќе биде подобра.

btw :helou: на сите фанови на Реал


Welcomeee:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom