Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Роналдо до сега мислам дека го нема бакнато амблемот на Ман Утд, би пишал во ман утд фан клуб за потврда али сеуште се потресени.


:vozbud:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:леле каов е типов значиии.....:pos2::pos2::pos2::pos2:као прваче некое е коа го сликаат у школо...а фацава му е немој бе не ме сликај:)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Еј Бензема да биде барем пола од Роналдо ќе биде топ
Има само еден Роналдо 9 во Реал Мадрид, овој можеше барем друг број да земе ама ајде.... Тоа е. Вака малку безвеза ми е...

А инаку легендата ке си остане легенда



Овој човек според мене, колку што има испосокршено кичми и збрлавено голмани нема таков ниту еден во историјата на фудбалот, некои голмани и одбрамбени фудбалери можеби сеуште имаат кошмари од него. Пред да се нафрлете да се контрате и тепате изгледајте ги трпеливо двата клипа, особено првиот (иако го најдов на youtube со релативно слаб квалитет но пак се гледа)


http://en.wikipedia.org/wiki/Ronaldo


Роналдо 9 - El Phenomeno

Forever
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Има само еден Роналдо 9 во Реал Мадрид, овој можеше барем друг број да земе ама ајде.... Тоа е. Вака малку безвеза ми е...

А инаку легендата ке си остане легенда



Овој човек според мене, колку што има испосокршено кичми и збрлавено голмани нема таков ниту еден во историјата на фудбалот, некои голмани и одбрамбени фудбалери можеби сеуште имаат кошмари од него. Пред да се нафрлете да се контрате и тепате изгледајте ги трпеливо двата клипа, особено првиот (иако го најдов на youtube со релативно слаб квалитет но пак се гледа)


http://en.wikipedia.org/wiki/Ronaldo


Роналдо 9 - El Phenomeno

Forever

овој беше ЅВЕРИШТЕ отсекогаш ми бил омилен, кај и да играше дрес обавезно имав негов :) штета што не освои ЛШ со Реал
еве гледам и на овие години пак се вратил во форма, ама вика Европа дека минато за него
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Затоа го нема Чомбе два дена на форумов.
Не е баниран???

Има само еден Роналдо 9 во Реал Мадрид, овој можеше барем друг број да земе ама ајде.... Тоа е. Вака малку безвеза ми е...

А инаку легендата ке си остане легенда



Овој човек според мене, колку што има испосокршено кичми и збрлавено голмани нема таков ниту еден во историјата на фудбалот, некои голмани и одбрамбени фудбалери можеби сеуште имаат кошмари од него. Пред да се нафрлете да се контрате и тепате изгледајте ги трпеливо двата клипа, особено првиот (иако го најдов на youtube со релативно слаб квалитет но пак се гледа)


http://en.wikipedia.org/wiki/Ronaldo


Роналдо 9 - El Phenomeno

Forever


Стварно штета што повредите го стигнаа најбоље играч според мене на сите времиња (со оглед на тоа што ги немам глеано Пеле и Марадона) ама звер играч да не беа повредите 100% уште еднаш ќе беше прогласен за најдобар

Нема што немаше извонредно шувство за гол , брзина , техника, контрола , и деснак и левак...........................едноставно :zver:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Хала Мадрид,викаше.Види го ти него,го гушна амблемот,вика Хала Мадрид,дефинитивно сега цел Мадрид ќе го сака,а со тоа и на фановите ќе им биде омилен.
Абе за пари и к.р ке баци, камоли дрес
(фанови на Реал без навреда)


http://goal.com/en/news/596/exclusive/2009/07/07/1368672/exclusive-real-madrid-wont-offer-milan-manchester-united



Реал нема да ги раздава играчите пошто-зашто. Ако некои тимови мислеле така, се излажале.
Дадовте преку 200милиони за играчи, така да од 20-30 нема да се збогатите, шо не си ги зачувате подобрите играчи а оние послаби и вон-форма само нив да ги продадете. Долга е сезоната, ке ви треба и клупа :toe:
 

Ian

Член од
28 април 2009
Мислења
65
Поени од реакции
1
Што мислат овија? Реал Мадрид е продажен салон?
Се излажале.:helou:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Е добро сеа таму не беше толку експониран и уважуван,
а шо мислиш нејкеше да го опипа без руке? :icon_lol:
Aбе за 6 години незнам колку не бил уважен. Во реал за 1 саат трап прап.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom