Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Абе Реал денес презентирале некој нов играч,португалец некој...Роналдо мислам дека кажаа се вика:toe:Има некој слушнато нешто повеке?:pipi:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Незнам кај прочитав али ова со Кака и Роналдо во ист клуб заедно да играат го споредуваат како Федерер и Надал заедно во двојки :)
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
го гледав сега, не бев слушнал, од кај најдовме такви несигурни имиња, ај може ќе се докаже младичот во реал:pipi:
Колку е коеф. реал да освои Лига на Шампиони :vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
го гледав сега, не бев слушнал, од кај најдовме такви несигурни имиња, ај може ќе се докаже младичот во реал:pipi:
Колку е коеф. реал да освои Лига на Шампиони :vozbud:
1.17 :vozbud:


Ебате, му избега топката. Хајнце подобри финти ќе направаше од него. :)
 
F

fantomX

Гостин
Колку време му треба на прес-конференција да излези ебаго, Марко Поло ми заврши....:tv:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
:vozbud::vozbud::vozbud:

Им завидувам на сите што беа на стадионот...сакам и јас не фер:nenene:

Ретко се гледа ова, браво за Перез, браво за Роналдо...браво за публиката...фасцинантно!

И Роналдо се збуни, не очекуваше толку народ за презентација...па почна да му паѓа топката:)

И нека почиња сезона, ќе збеснам:vozbud: :tv:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
:lud::pop::shok:

Аи ваква бев кога ја видов сликава. Запрепастена сум! Има ли срце овој кон фановите бре:icon_eek:

Продадена душа што игра само за пари:)
Беше и си остана лицемерен. Уште не ми е јасно како ке фукционираат со Кака. Нема шанси покрај овој Кака даде повеќе од 5-6 гола во сезона.Ке ми го упропасти детето:)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
:lud::pop::shok:

Аи ваква бев кога ја видов сликава. Запрепастена сум! Има ли срце овој кон фановите бре:icon_eek:

Продадена душа што игра само за пари:)
Беше и си остана лицемерен. Уште не ми е јасно како ке фукционираат со Кака. Нема шанси покрај овој Кака даде повеќе од 5-6 гола во сезона.Ке ми го упропасти детето:)
Без гајле бе, ке даде и повеке. Мислам дека нема да има големи пречки за да се воиграат:toe:.
Некој ке рече многу звезди у тим, тоа уште неможам да им го сватам на некои анти Реал фанови, според мене баш совршено би се вклопиле, останува да видиме.
Уште нешто, многу ме интересира колку ке успее Бензема да собере за 2 дена. Очекувам солидна бројка.
:zver: Е и момакот:).
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
:lud::pop::shok:

Аи ваква бев кога ја видов сликава. Запрепастена сум! Има ли срце овој кон фановите бре:icon_eek:

Продадена душа што игра само за пари:)
Беше и си остана лицемерен. Уште не ми е јасно како ке фукционираат со Кака. Нема шанси покрај овој Кака даде повеќе од 5-6 гола во сезона.Ке ми го упропасти детето:)
Здраво Маци како си што правиш што има ново....? :pipi:
Мацито ни станува се поредовна на фан клубот:vozbud:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
:lud::pop::shok:

Аи ваква бев кога ја видов сликава. Запрепастена сум! Има ли срце овој кон фановите бре:icon_eek:

Продадена душа што игра само за пари:)
Беше и си остана лицемерен. Уште не ми е јасно како ке фукционираат со Кака. Нема шанси покрај овој Кака даде повеќе од 5-6 гола во сезона.Ке ми го упропасти детето:)
Некои не го сфаќаат толку сериозно бацувањето на клубскиот амблем, женска работа :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom