Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Имате и понуда пратено за Кешли Кол?
:toe: Зашто тоа досеа неам чуено а глеам си си го ставила во тимот тука....
и добро изгледа формацијава само ... мислам дека Раул заслужува да игра сеуште на местото на Игуаин... можда не може толку ко порано ама... сепак тој е еден и единствен тој е Раул :toe:
Пред Игуаин никој не заслужува да игра, дури ни Раул.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Имате и понуда пратено за Кешли Кол?
:toe: Зашто тоа досеа неам чуено а глеам си си го ставила во тимот тука....
и добро изгледа формацијава само ... мислам дека Раул заслужува да игра сеуште на местото на Игуаин... можда не може толку ко порано ама... сепак тој е еден и единствен тој е Раул :toe:
Па као шо знам некел да го продужи тоа договорот па така да...може да дое зашо да не:) а Раул нека седи на клупа зашо у години си е човекот не е тоа тоа шо беше пред некое време, бар ја така мислам:)
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Реал нуди 47 Милиони Плус Sneijder и Robben За Ribery ! Незнам баш дали се исплати....:uvo:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Па као шо знам некел да го продужи тоа договорот па така да...може да дое зашо да не:) а Раул нека седи на клупа зашо у години си е човекот не е тоа тоа шо беше пред некое време, бар ја така мислам:)
Не верувам за Ешли, најверојатно сака да добие подобар договор па агентот пушта информации на лоши извори...
Реал нуди 47 Милиони Плус Sneijder и Robben За Ribery ! Незнам баш дали се исплати....:uvo:
Ја незнам каква дрога зима тој што го објавил ова...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Не верувам за Ешли, најверојатно сака да добие подобар договор па агентот пушта информации на лоши извори...
.
Или тој или Клиши ќе бидат сигурно. Ако не се договори со Челси овој, ама поише сум за Клиши јас. Мора таа позиција да се зајакне. Ваљда не сметаат на Хлањце уште.
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Не верувам за Ешли, најверојатно сака да добие подобар договор па агентот пушта информации на лоши извори...

Ја незнам каква дрога зима тој што го објавил ова...

Не ми се верува ни мене ама така писува на трансфер маркет официјално е и плус таму нема надувани работи...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
^ Кој е тој официјален транфер маркет? :tv:

 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Или тој или Клиши ќе бидат сигурно. Ако не се договори со Челси овој, ама поише сум за Клиши јас. Мора таа позиција да се зајакне. Ваљда не сметаат на Хлањце уште.
Арбелоа е за таму ваљда, башка и Марсело треба конечно да се зајакне на таа позиција.

Не ми се верува ни мене ама така писува на трансфер маркет официјално е и плус таму нема надувани работи...
Официјално е кога ќе биде на официјална страна на Реал или на Баерн. Вака е само сторија на надувани новинари.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
El Real Madrid prepara una oferta de 17 millones más Robben y Sneijder por Ribéry

АС
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Реал нуди 47 Милиони Плус Sneijder и Robben За Ribery ! Незнам баш дали се исплати....:uvo:
Абе тој шо го изјавил ова дише, пумпа или привремено издишува? ај нека си седи тој Рибери таму кај шо му е местото и нека не мрчи многу многу...
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Поздрав од НАШИОТ нов играч :vozbud:

 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ич, ама ич не сакам да дое Рибери, шо напињаат толку за него не знам. Не дека не е добар играч, ама Игуаин да седи на клупа :nenene:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
El Real Madrid prepara una oferta de 17 millones más Robben y Sneijder por Ribéry

АС
Ретко коа грешат за некој играч кој треба да дојде ама не ми се дава Шнајдер

А за лева бековска позиција најдобро е Лам да дојде
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom