Каде може да најдам? (Општи прашања)

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Каде може да најдам вакво нешто не мора да е исто барем слично да е не е проб дали е мак. или гејлада и дали знате каде има бутик армани пак не е проб дали е мк или гејлада.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.370
Каде може да најдам вакво нешто не мора да е исто барем слично да е не е проб дали е мак. или гејлада и дали знате каде има бутик армани пак не е проб дали е мк или гејлада.
Побарај у ГТЦ има 2 дуќана стиктно се за одела па може имаат.Армани дуќан иди на битпазар се е АРМАНИ И Д&Г:pos2:
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Каде може да најдам вакво нешто не мора да е исто барем слично да е не е проб дали е мак. или гејлада и дали знате каде има бутик армани пак не е проб дали е мк или гејлада.
Армани едно време продаваа во трговскиот Буњаковец, продавницата беше во пролазот меѓу една парфимерија и Стопанска Банка, доаѓаше спроти скалите за подрумот што се кај Стопанска, мислам дека уште постои продавницата. За кошули Армани сум 100% сигурна дека има, а одела не знам, ќе треба да си провериш :smir:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Армани едно време продаваа во трговскиот Буњаковец, продавницата беше во пролазот меѓу една парфимерија и Стопанска Банка, доаѓаше спроти скалите за подрумот што се кај Стопанска, мислам дека уште постои продавницата. За кошули Армани сум 100% сигурна дека има, а одела не знам, ќе треба да си провериш :smir:
Постои и сеуште го држи истиот стил... речиси сигурно има. Плус, пред некое време имаше и sale листови на излог, ама тоа нивното сејл, само ако си косопственик на железара... :)
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Каде може да најдам вакво нешто не мора да е исто барем слично да е не е проб дали е мак. или гејлада и дали знате каде има бутик армани пак не е проб дали е мк или гејлада.
трговски момче :) Атила продавница барај услуга на ниво а внатре душа што ти сака :D
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Неам појма што да пишам за да побарам дали постои тема кај што би било соодветно да го прашам ова, па ќе прашам тука: како што постои screen shot за слика, дали постои опција да симнеш песна на тој начин од некоја страна? (сигурно е смешно прашањево :) )
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Неам појма што да пишам за да побарам дали постои тема кај што би било соодветно да го прашам ова, па ќе прашам тука: како што постои screen shot за слика, дали постои опција да симнеш песна на тој начин од некоја страна? (сигурно е смешно прашањево :) )
не е опција
софтвер е :)
мада зависи од која страна
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Неам појма што да пишам за да побарам дали постои тема кај што би било соодветно да го прашам ова, па ќе прашам тука: како што постои screen shot за слика, дали постои опција да симнеш песна на тој начин од некоја страна? (сигурно е смешно прашањево :) )
Real Player (програм за слушање музика и гледање филмови, како Windows Media Player) ти овозможува да симнуваш песни директива од youtube.
Мене до сеа, ми завршило работа.
Секако, ги симнува во квалитет каков што се аплоудирани (што значи, не така добар) али ко за домашно слушање, гајле нема.

На кратко: Викни го најдобриот другар и кажи му да ти симне Real Player.
Запамти: R E A L P L A Y E R
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Јастучници и постелнини од фудбалски клубови и знамиња?
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Real Player (програм за слушање музика и гледање филмови, како Windows Media Player) ти овозможува да симнуваш песни директива од youtube.
Мене до сеа, ми завршило работа.
Секако, ги симнува во квалитет каков што се аплоудирани (што значи, не така добар) али ко за домашно слушање, гајле нема.

На кратко: Викни го најдобриот другар и кажи му да ти симне Real Player.
Запамти: R E A L P L A Y E R
Не сум computer illiterate, барем не до толку колку што ме направи ти. :)
Сеа пробав со Real player ми вика this clip is not downloadable...
Aко сакаш да пробаш и ти еве линк (на почетокот треба да почекаш неколку секунди иде реклама..) http://www.muchmusic.com/music/firstspin/justinnozuka/
Помошшш, ги сакам песните, а тазе се ги нема уште по нетов.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Не сум computer illiterate, барем не до толку колку што ме направи ти. :)
Сеа пробав со Real player ми вика this clip is not downloadable...
Aко сакаш да пробаш и ти еве линк (на почетокот треба да почекаш неколку секунди иде реклама..) http://www.muchmusic.com/music/firstspin/justinnozuka/
Помошшш, ги сакам песните, а тазе се ги нема уште по нетов.


Симни ја од тука де :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Различен е почетокот ја имам таа верзија, а и не е само таа песна туку цел албум.. фала на помошта сепак!:smir:
aко ти треба цел албум симни го од торент...
само не овој муабет тука :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom