Каде може да најдам? (Општи прашања)

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
TOXIC
цена ~ 1700 за маица ~ 2500+ за дуксер
Баба, одамна не си отишол во токсик а :icon_lol: маиците се сега 500-800, а блузонен и тоа онакви знаеш тренс со печурки и срања од 1500 па нагоре :wink: и после си шик trance o.0
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Да не знаете кај има чипови за покер каде се продават во скопје
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ако не успееш да најдеш, можам да ти препорачам кај да испринташ кога ќе одиш во Скопје. :)

Кај ЈБТ таа зградата ОК што е, доле во подрумот. :)

Мислам дека не се исплати да ја принташ,премногу бои има скапичко ќе го фати али секој случај нека праша.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.692
Поени од реакции
13.328
Да не знаете кај има чипови за покер каде се продават во скопје
На пазар имаш од оние кинескине кои фарбата им се лупи после одредено време. За посаглам сет чипови имаш кај плоштадот во една од gift shop-овите (кај швајцарската амбасада мислам) за 2700 или 1900 (во зависност од бројот) мислам дека беа.
 
П

Паган-др

Гостин
Да не знаете кај има чипови за покер каде се продават во скопје
Скоро во сите кинески продавници. Има една на рампа кинеска продавница, таму имаш добри чипови.

Мислам дека не се исплати да ја принташ,премногу бои има скапичко ќе го фати али секој случај нека праша.
Ама има таму 2 вида на принтање. За со многу бои, има дигитално принтање, тоа е 200 денари поскапо ама со колку сакаш бои. Тоа е за слики. :)
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
me mrzi da baram niz forumov, aj ako saka nekoj da mi pise kade mozam da si isprintam maica, ama so nivna.fala odnapred
 

felixthecat

Boys Don't Cry
Член од
6 јануари 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Ми требаат цени за превоз до Солун ? слушнав дека Солун бил наш па ќе идам да го земам :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom