Каде може да најдам? (Општи прашања)

В

викацот

Гостин
Барам линк од увозникот или тој што продава часовници Casio. Знам дека во ГТЦ имало некоја продавница ама сакам да си го видам изборот пред да се заберам да тргнам, за Скопје. Ако некој знае линк од такво нешто многу ќе му бидам благодарен.


у рамстор у "watch point" има секакви видови касио
јас си купив еден за смешна цена
со 20 % попуст 3200 денари
 
Б

Бат Елохим

Гостин
детска трамболина, заградена со мрежа, троа поголема.... или лавиринт (исто поголем). ако знае некој кај има или од каде е најблиску да се нарача.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Блек девил цигарите ?!
Види во некое Тобако или поголем киоск. Ако си во бутел 2 негде можеш во Кики да најдеш :) Тапа се тие цигари бе, џабе фрлени пари се само.
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
Дали знае некој кај можам да најдам ланче со привезок Yin-Yang
Порано гледав вакви по другиве градови коа идевме на екскурзии продаваа луѓе по тезгите а овде у скопјево не сум видел кај има вакво
вака изгледа привезокот
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Дали знае некој кај можам да најдам ланче со привезок Yin-Yang
Порано гледав вакви по другиве градови коа идевме на екскурзии продаваа луѓе по тезгите а овде у скопјево не сум видел кај има вакво
вака изгледа привезокот
По бижутерии 100% има. Види во трговски во Ботони или АБ мислам гледав некои вакви работи.
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
Фала на инфорамција Марко ќе проверам таму
 
Член од
25 април 2007
Мислења
91
Поени од реакции
1
знае некој?:helou:итно ми треба...
Во СЕВА имаш и порцелански и пластични. Цената не им ја знам точно ке си прашаш. Едната продавница се наоѓа одма карши тренд (кафичот), а другата продавница се наоѓа преку камени мост, во зградата на пораншна стопанска банка, односно каде што е оптика геталдус, малце подоле е само, нема шанси да го утнеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom