Дуел помеѓу Зоран Заев и Силвана Бонева

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Од кеиф БОНЕВА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК!!:vozbud:
Се расправале Тони Монтана и Дон Корлеоне кој е поголем мафијаш дојдел Зоран Заев и двујцата заќутиле..:vozbud:
И јас сум зоран заев и јас сакам 8 милиона
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
zaev zaev.,,, kazete vie so ke napravite dosta so zaev .... LOL!!!
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Ххаха 10 000 евра за 15 палми :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Aj собери се малко јасно ли ? :tapp: ако пишаш за дуело нешто ок ако не гитла оти ного замараш . незнам шо работат тии администратори и модератори тука или се прават оти не гледат...:nenene:
Кој си бе ти да кажуваш кој што да праи админите и модераторите на закачалка се?треба по цел ден да пратат што се случува :nesum::mad: интересни сте:toe:
Реприза на некој од другиве телевизии ке има ? да видиме за што се дебатирало а победникот ќе го дознаеме по изборите:smir: не кењајте пред време
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Луѓето и на месечината градат:pos:,вие викате неможе еден плоштад да се направи.Може се да се направи,треба само желба за тоа.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ох брее абе прво нек ги науче заев зборвето кој шо как значе ако не знаа има една книжарница тама бс нек оде тама ке му даат мош со попуст нек се образува неможам да го гледам веке коо незнаа шо значат зборовето а ги употребува.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Свидовица има веќе водовод,а вие им ветувате нов водовод во вашата програма:pos:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
ke izgradam vodovod vo s. Sushica - Silvana boneva
veke postoi i funkcionira - Zaev


Cirkuzzz
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
3 саата ги гледам, чисти глупости говорат. Само колку за кратко коментар...

Заев глупости говоре, буквално глупости, многу од работите ги прекрива, најинтересно ми беше кога спомна за 11те фабрики. Многу од работите што ги кажува немат врска, ама Бонева е недоволно информирана. Не знае како да го стегне на Заев, со вистинските прашања ќе го заглава и тоа доста добро. :pipi:

(неутрален сум, важно е ќар да има и од 2те страни :smir:)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
Идиот дома на мајкатати а ако имаш РЕПЛИКА повели.
pa pokazaa dokument deka site palmi vo Strumica kostat 2.000 evra, celiot proekt so navodnuvanje-kap po kap, humus, i sve sranje ne se sekavam kosta se zaedno 10,000 evra,

abe dvorot me kostase 3000 evra da go sredam bre brat , so zamaras
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
pa pokazaa dokument deka site palmi vo Strumica kostat 2.00 evra, celiot proekt so navodnuvanje-kap po kap, humus, i sve sranje ne se sekavam kosta se zaedno 10,000 evra,

abe dvorot me kostase 3000 evra da go sredam bre brat , so zamaras

Аха две капки по две капки :pos2:Ти ме реплицира и ти ме замараш мене јас само си кажах шо слушнах.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Водитело(Боро Зеќиров) е ЅВЕР:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom