Куп на Македонија Охрид 2009

Статус
Затворена за нови мислења.

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Сеа ке ти кажам...на мтв се слушаше коментаторот и навивачки звуци кои не се слушаше од кај произлегуваат
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
Kamerata se naogase nad ribari, a sproti tribinata na koja bevme nie. I sega logicno e deka ribari ke se slusaat povece oti se poblisku do kamerata, dali se sluci toa, dali se slusaa povece od nas me interesira ???
Kazi na spored tebe, spored toa na MTV kako pokazaa



Ne bre brat ne sum, me nema tuka ne slikata ne sum fanat u kadarot. Voa ribarceto misle deka samo tia so se na slikata (20) dusi bea....c c c
abe kako bese nad nas kamerata ko nie befme vkjos ?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ne bre brat ne sum,toa e nad 22 godini me nema tuka ne slikata ne sum fanat u kadarot. Voa ribarceto misle deka samo tia so se na slikata (20) dusi bea....c c c
pa kolku bevte ako ne 20 bevte 30

Само ме интересира..ке дојдете ли кај нас у сала за 2 недели?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еее сеа се извади...ние дојдовме у КВ сеа вие сте на ред
Заради инцидентот не се знае дали ќе дојдеме во Скопје ако веќе така збориме ние прошлата година два пати ви гостувавме во Скопје ако мислеш дека не стра од вас или незнам што мислиш усвари али не е работата тоа туку дали ќе биде дозволено да дојдеме во градски парк пошто некои работи не зависат од нас само нели тука се клубовите и полицијата која посебно по блискиот инцидент не верувам дека ќе дозволе да дојдеме али ако се е како што треба зошто да не дојдеме.:salut:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Момак ај сеа ти одговори ми на тоа прашање
ова ли е навивачка група?
од кога постоите?
зошто патите од комплекси?
Тоа е навивачка група.
Од 1991 постоиме.
Од кои поточно?

А за кои слики зборувавте???
pa kolku bevte ako ne 20 bevte 30

Само ме интересира..ке дојдете ли кај нас у сала за 2 недели?
Бевме околу 60 души.
Не се знае, а и Фени нема пари како порано, воа само за купот беше.
Мене не ми се верува да ни пуштат автобус.
:helou:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Само ме интересира..ке дојдете ли кај нас у сала за 2 недели?
Не се знае, а и Фени нема пари како порано, воа само за купот беше. Мене не ми се верува да ни пуштат автобус.
:helou:
А каква врска има тоа што клубот моментално нема толку пари. Нели може да се самофинансирате како што тоа го прави ФА веќе 10 години без помош на управата. Не смее да ви биде тоа изговор !!!
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
еве потврда дека амак не го заслужија пехарот-


[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Победничкиот пехар на КФМ и преодниот пехар на весникот "Вечер" ги предаде градоначалникот Александар Петрески. По неговото предавање, играчот на Амак Зоран Стојанов, по цели 20 години откако се доделува пехарот на "Вечер", успеа да го испушти од раце и да му ја скрши основата.



:toe::toe:
[/FONT]
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не е вест тоа, соопштението од СВР Охрид е... а за тоа колку е вистина, знајме сите, виде цела Македонија.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
navivacka grupa preku nokj ? ? ? ? ?:uvo:
abe izgeleda ti ne si zapoznaen so istorijava a, da si prasaas nekoj koja godina se oformeni RIBARI (pak ke recam ne znam kako se stavet sliki) ke stavef da vidis od koga postoet
ova sea e reoformuvanje taka da ako ne znajs CUTI!
Значи навивачкава група постојт,беше ставена во 'стање мировање' ама сега реформираме нова :pos:браво!

Аха да, фала ти на проветлувањето синко :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom