Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.653
Поени од реакции
5.335
Сабајлето видов во весникот, пишува: Манчестер Јунајтед - Виљареал (пренос).

Ќе не полудеат додека да се одлучат.
Edit Сега гледав на прва, во живо ќе оди Јувентус - Зенит!!!!!100%:):):):):)
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
Lele u pm nema da mozam da ja gleam do kraj na trening sum od 10, ama kako i dae se nadevam deka ke tepame:D
 
Член од
22 април 2008
Мислења
549
Поени од реакции
93
Абе ич да не се секирате во живо оди Јуве-Зенит на мтв 1 200% сношти кажаја во емисијата што е посветена на ЛШ.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Ќе биде тешко денеска. Очекувам голем отпор од страна на Зенит и мислам дека Јуве ќе има проблеми. Како и да е ви посакувам среќа и поволен резутат ... !!!* :wink:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.669
Поени од реакции
9.269
Интересен меч очекувам во секој случај.Очекувам победа на Јуве и многу голови.Штета што нема да го гледам мечот зашто ќе го гледам Мен Ју.Со среќа:helou:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Интересен меч очекувам во секој случај.Очекувам победа на Јуве и многу голови.Штета што нема да го гледам мечот зашто ќе го гледам Мен Ју.Со среќа:helou:
Фала друже ќе ни треба, али во секој случај верувам во мојот тим, тепаме вечер. Премотивирани сме за да дозволиме кикс по толку време чекање за овие натпревари. ФОРЦА ЈУВЕ!
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Би требало да паднат повеќе голови. Ќе го гледам натпреваров во комбинација со Баерн-Стеауа :wink:. Ни Зенит не се за потценување.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Би требало да паднат повеќе голови. Ќе го гледам натпреваров во комбинација со Баерн-Стеауа :wink:. Ни Зенит не се за потценување.
Напротив чекам тврд меч. Веројатно 1 гол ќе го одлучи мечот (освен ако не падни некој несреќен од почеток па да го отвори мечот).
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Напротив чекам тврд меч. Веројатно 1 гол ќе го одлучи мечот (освен ако не падни некој несреќен од почеток па да го отвори мечот).
Ми го зеде зборот:smir:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Напротив чекам тврд меч. Веројатно 1 гол ќе го одлучи мечот (освен ако не падни некој несреќен од почеток па да го отвори мечот).
Не дај боже највеке мразам вакви голови ако биде играта како со Удинезе ке бидам ПРЕЗАДОВОЛЕН останува да видиме FORZA JUVE FORZA RAGAZZI:vozbud::vozbud::vozbud:
п.с Изјавата на Дел Пиеро
«It makes us all feel good: me, the Club, everybody. In terms of what we did in the last two years, this return is full of meaning. That's why I'm over the moon».
Ја мислам дека е најмотивиран за овој дуел
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.679
Поени од реакции
3.620
Najverojatno Giovinco povtorno nema da bide ni na klupata. Mislam deka gresi Ranieri...Ali ajde da ne izbrzuvam so lazni informacii da vidime so pocetokot na natprevarot!
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Najverojatno Giovinco povtorno nema da bide ni na klupata. Mislam deka gresi Ranieri...Ali ajde da ne izbrzuvam so lazni informacii da vidime so pocetokot na natprevarot!
Ne gresi skoro nikoj nema igrano 2 godini vo LS i pametno e da nastapi so iskusnite duri da se uigra timot. Giovinko nema seuste zemeno nitu mesto na prvotimec pa nema teorija da vlezi vo vaka klucen mec.
Ocekuvaj go giovinco koga kje imame prednost od pocetok, verojatno kje vlegva kako zamena da sobira iskustvo :( tesko e duri da se pocni ama ne smee da rizikuva da zaebi celasezona za eden igrac.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom