Дали државата треба да изгради посебни установи, каде би се лекувале хомосекцуалците?

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
На времето турците знаеш како ги мачеле нашите шо демек праеле зулуми?

Епа им ставале шипка од 70тина сантина(на која од едната страна била усвитена на 300степени) и со тој ладниот дел му ја пикале у г'з а со тој усвитениот му останувал надвор....и го оставале таков да се мачи сам да си ја извади шипката!

Ете ти предлог за мачење педерчиња AtoM-AnT!
Jas ne spomnav macenje tuku lekuvanje...:helou: a moze da se kaze deka i toa e lek! :raz:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
На времето турците знаеш како ги мачеле нашите шо демек праеле зулуми?

Епа им ставале шипка од 70тина сантина(на која од едната страна била усвитена на 300степени) и со тој ладниот дел му ја пикале у г'з а со тој усвитениот му останувал надвор....и го оставале таков да се мачи сам да си ја извади шипката!

Ете ти предлог за мачење педерчиња AtoM-AnT!
Ајде ќе те молам без тресење глупости. Си против хомосексуалноста ок, сум против и јас. Ама сум против и овие глупости што ги напиша. Уствари мислам дека ни самиот не си свесен за тоа што го напиша.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Дали пробале да ги зрачат педерите?
Можи то ќе им помогни.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Не треба. Зашо не снабди народни кујни со храна за сиромаси, а не тамо некои педерчиња да се лекуваат демек. Нели не беше болест?
Уше еднаш го повторувам мојот став а тоа е на институционално ниво нема место за хомосексуалци. Да тибам векот шо сум роден, испаѓа ако прднам у присуство на педер он ќе има право да ме тужи дека сум го дискриминирал.
И, педери и лезбејки сте се запрашале зашо нема хетереосексуални здруженија,организации и енџио-а? Зашо никој не го боли шо се случува во твојот кревет, зашо некој би го интересирало дека вие, пази чудо, сте хомосексуални?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
За да се најде лек и да се помогни на педерите и тие треба да земат учество. Да дадат примероци па со експерименти да се види што најдобро делува при лекување на педерлуко. Можеби ќе им помогни Азотна киселина, можи зрачење, можи излагање на екстремно високи или екстремно ниски температури, можи потопување во вода на сат- два, можи вадење на дел од мозок каде се наоѓа педерскио центар можеби ушприцување на фенол или пстинеција од јадење и пиење 3-4 недели... значи дајте акција, дајте примероци и под итно да почниме со барање на лек.
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Zosto ne izvrsat eksperiment..da receme od homoseksualec da napravat klon..NO koj ke zivee vo razlicna sredina od taa..dali ke bide homosexsualec????tuka mnogu mi se vrtat misli..sto mislite IMA LI SANSA KLONOT DA NE E GAY???
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
За да се најде лек и да се помогни на педерите и тие треба да земат учество. Да дадат примероци па со експерименти да се види што најдобро делува при лекување на педерлуко. Можеби ќе им помогни Азотна киселина, можи зрачење, можи излагање на екстремно високи или екстремно ниски температури, можи потопување во вода на сат- два, можи вадење на дел од мозок каде се наоѓа педерскио центар можеби ушприцување на фенол или пстинеција од јадење и пиење 3-4 недели... значи дајте акција, дајте примероци и под итно да почниме со барање на лек.
Klin so klin se izbiva ama dupkata ostanuva pogolema rekol nasiot narod...Mislam deka nema lek pa ako sakas presadi im mozok i od magare!
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Абе не се расправајте за хомосексуалците.Предлагам сите хомосексуалци да се стројат и неколку војника од АРМ со калаши да ги напунат со куршуми.Мислам дека така треба бидејки они не се лечат,они се лош пример за младите ...
Се согласувате со мене НЕЛИ ?! :)
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Абе не се расправајте за хомосексуалците.Предлагам сите хомосексуалци да се стројат и неколку војника од АРМ со калаши да ги напунат со куршуми.Мислам дека така треба бидејки они не се лечат,они се лош пример за младите ...
Се согласувате со мене НЕЛИ ?! :)

Не се вредни да трошиш куршими на нив :toe:
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Па да ти кажам подобро 2 куршума за секој отколку да лежат во тие установи,да се троши храна,вода,струја за хомосексуалци.Нели ?!
:salut:
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Не реков дека треба да ги раниш и поиш нели? Реков да се затворат и да се фрли кључот :zlo:
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
И да ги затвориш и да ги убиеш исто ти е...Пак ке ги има..
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Klin so klin se izbiva ama dupkata ostanuva pogolema rekol nasiot narod...Mislam deka nema lek pa ako sakas presadi im mozok i od magare!
А да му се пресадат пениси од магариња?!
Така при секој секс ќе умира оној наденатиот и полека самите ќе се истребат.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
А да му се пресадат пениси од магариња?!
Така при секој секс ќе умира оној наденатиот и полека самите ќе се истребат.
A sto pravime ako se namnozat?
Sega mi e jasno zosto vo EU crncugite gi ebavaat belite mindzi,bidejki seto e pederana...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom