Кога ви се ебе

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
mi se ebe koga ce vidam zgodna devojka
wow ne mozam da se koncetriram mozokot mi e vo opsejd
Деќко, џабе ти е аватарот убав кога си смотан.
Као прво ја утна темата, као второ се вика “офсајд“
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Деќко, џабе ти е аватарот убав кога си смотан.
Као прво ја утна темата, као второ се вика “офсајд“
haha abe glup ne se vika деќко tuku decko ili kirilica bidejki pisis deчко . toa se vika em suto em bode
 
U

UniqueGirl

Гостин
Мене онака чисто информативно ме занима:

До кога ќе се толерираат
wannabe морониве?!
 

Бавариа

ГЕМИЏИЈА ОД ВЕЛЕС
Член од
16 март 2010
Мислења
189
Поени од реакции
10
haha abe glup ne se vika деќко tuku decko ili kirilica bidejki pisis deчко . toa se vika em suto em bode
ама и тебе па добро ти оди кирилицава.....инаку кога ми се ебе си ја викам женската и свршен чин :)
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Во текот на целиот ден :)
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
ама и тебе па добро ти оди кирилицава.....инаку кога ми се ебе си ја викам женската и свршен чин :)
cuti a sramota ,znaci mnogu gresam na vaa testaturata oti brzo gi pisam postovite ne obrnuvam mnogu vnimanie za idnina poveke ce pazam
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Мене кога ми се „онади“, точно си знам која ќе ја „изонадам“, не барам, не пребарувам по мобилен, не се мислам која да ја „онадам“, со помалку муабет речено, секогаш сум си подготвен :vozbud:
 
M

.:makedonec:.

Гостин
Епа другар ја сфатив дека си очаен уште коа ти ја прочитав темата!...викам овој чим истакнува тема стварно е искрен!...
Само да те прашам нешто?...како сакаш бе ти да ебеш со таков шовинистички потпис. :)...па тоа жените читаат бе...Примање, кур бутање ова она...немој бе такви муабети одбивен си им на жените. Ако продолжиш со тој став...наскоро ќе отвориш нова тема...Многу Дркам ќе се вика! :)...немој така...пази сеа кај мене нов потпис..
Се згазиф од смеење ајјјјј овој Шмекерот не е точен фаца Закон сигурно е некој многу образован човек :pos2:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Јас погоре точно напишав како практикувам. Ако не читаш, не сум јас виновен.
Се гледа, врие од ебачишта ко тебе на форумов. Од таквите ние обичнава раја до ред не можиме да стасаме.
И доста е офтопик.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom