Омилена навивачка песна

Статус
Затворена за нови мислења.

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
може некој од аеродромци да стави линк од таа песна срцево чука за тебе..
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Mislam deka ja neame na klip,ali ide vaka

SRCEVO CUKA ZA TEBE,MZT TI SI ZIVOT MOJ,SEKOGAS KE TI PEEME,SKOPJEEEEE SAMPION,NANANANAN ritamot ebe mn,ezenje e
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
имаш желба за титула има само една нула п**и МЗТ Пу*и МЗт ....Имаш желба за титула случајно е 10-0 Пу*и МЗТ Пу*и МЗТ

И Специјално за Најтмер

Мзт Чао .....
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
ќе не стигнат разни неволји ,остануваме само јас и ти
секогаш ќе бидам со тебе, песнава ке ти помогне алеееее работнички леее алееее работнички леееее
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
И ако некогаш не заборавиш, Тогаш ти сети се бевме најдобри, За сите победи заедничи...За многу години Мој РАБОТНИЧКИ!!!!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Але але але ооооо РАботнички пуши го сите добро знаеме дека вие бегате од нас Аеродромците...тазе ни е песнава најака е:toe:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
имаш желба за титула има само една нула п**и МЗТ Пу*и МЗт ....Имаш желба за титула случајно е 10-0 Пу*и МЗТ Пу*и МЗТ

И Специјално за Најтмер

Мзт Чао
.....

Od kade????Od gorce petrov do zeleznicka,cudna familijarna sostojba,mesto sinovi,DECA PEDERi i majki kurvi za 100 denari........tebe najvise te boli so si na sam kraj od pesnava,na kraj od ovaa okolija,na kraj od pederskiot del na sk,i najblisku do AERODROM a sepak ne si vo nego:D:D:D Ajde bidi mi pozz idam na slava u sab ke ebeme provincijalki:D:D:D
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Od kade????Od gorce petrov do zeleznicka,cudna familijarna sostojba,mesto sinovi,DECA PEDERi i majki kurvi za 100 denari........tebe najvise te boli so si na sam kraj od pesnava,na kraj od ovaa okolija,na kraj od pederskiot del na sk,i najblisku do AERODROM a sepak ne si vo nego:D:D:D Ajde bidi mi pozz idam na slava u sab ke ebeme provincijalki:D:D:D
а ти у најселскиот дел на аеродром:wink: хахаха

да да у сабота ебеме провинцијалки
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Срцево ми чука, цел живот сум тука, плаво-бела боја е и крвта моја !!!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Мн јака точно:toe: Ама и оваа на Делије е топ

СЛУШНЕТЕ

Не ги обожавам искрено циганите и право да ти кажам избегавам да ги слушам што песни имаат и искрено не ни му ги знам песните многу:helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Пејам На Цел Глас ...Се дур можам јас ...РАБОТНИЧКИ ЗНАЈ!!! со тебе сум се до крај ДО КРАЈ!!!!

или нешто вака

 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
imase edna pesna idese vaka: Dosta ne kopiravte dosta nasi pesni vie peevte...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom