30 март 2007
2.338
22
Па левски е каде каде подобар од рилски :helou:
братче рилски се каде каде боље од рилски можеш да отидеш на www.balkanleague.net и да разгледаш шо е како е а и плус тоа ние левски ги изгазивме 2 пати и у гости и дома

RedBlack

Grof
28 март 2008
4.680
2.925
bolje se rilski od levski samos to rabotnciki izgubi doma od rilski sto faktot deka bea umorni

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
19 ноември 2008
5.335
1.442
Значи конечно Скот О'галахер е во Св Николе,почна со тренинзи и ќе биде подготвен за со Пелистер...а Србинот Ненад Стојанович изгледа не ги задоволи нашите па си замина...како што разбрав се очекува и нов Американец,само сега за сега ништо од тоа,ако има нешто ќе пишам...:smir:

5
pelister92-74ovce pole poraz na ovce pole i pokraj vodstvoto od 11razlika na poluvreme ristic i voobicaeno najveke a noviot igrac skot o galaher okolu 8-9kosovi no mn mala minutaza dobi od trenerot pozz...

Гробар Мкд

5.335
1.442
Значи одлично прво полувреме со голем процент на реализација на шут,а второ полувреме катастрофално...Пелистер за едно полувреме постигна 30 поени повише од Овче Поле :nesvest:...не дека и Пелистер се некоја екипа,ама им појде шутот од рака на Хелд и Караџовски и :toe:,заслужена победа,кај Овче Поле најефикасни беа стандардниот Ристич,Ќурчиев и Караџов,а додека О'галахер доби мала минутажа и постигна 7-8 поени...:helou:

Z

ziko bt

e ofcari demek ke ne pobedvavte jas vi velam jaki sme doma ama aj:helou:

Гробар Мкд

5.335
1.442

Еееј дај не збори повеќе,каде беше да гукнеш цело прво полувреме 11 разлика...во второ направивме грешка и :toe:, и вие ништо екипа немате,да е некоја појака екипа како Фени или Работнички ќе ве "згази" како пијан го*но...а видов и многу Чкембари имаше-немаше постар од 13 години :pos2:...ОК видов дека таму беа главните ама немаше никакво навивање,освен децата што викнаа 2 пати Пелистер и толку...:helou: