Фан Клуб : Овче Поле

Член од
25 јуни 2007
Мислења
100
Поени од реакции
2
ako nekoj saka da ja oseti atmosverata vo sv.nikole i da ja vidi salata neka ide na ovoj link http://kkamak.org.mk/news.htm i podele ima ovce pole-amak stranata e na amak no gi ima site utakmici na amak taka da podole e taa sto ja igraat kaj nas sepak ova bese prv kosarkarski natprevar vo sv nikole
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
zaso da ja vide salata vo sv.nikole i atmosferata ama od vasata e milion pati podobra gleam mn publika ima.....

A inaku koja tv go prenesuva prenosot???

oks sorry ne vidov deka podole e utakmicata od sv.nikole
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
ako nekoj saka da ja oseti atmosverata vo sv.nikole i da ja vidi salata neka ide na ovoj link http://kkamak.org.mk/news.htm i podele ima ovce pole-amak stranata e na amak no gi ima site utakmici na amak taka da podole e taa sto ja igraat kaj nas sepak ova bese prv kosarkarski natprevar vo sv nikole

toa bese prva utakmica na ovce pole vo novata sala sega ima mnogu podobra atmosfera
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Слушнав дека на 24 јануари не играме со МЗТ...прво со Вардар

Информации ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Многу мала ви е салата, требело уште една трибина да направат од другата страна да заличе малце каа наа у Виница шо а направија
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Слушнав дека на 24 јануари не играме со МЗТ...прво со Вардар

Информации ?

jas kako so znam....na 21 januari so Vardar Osiguruvanje....a na 24 januari so MZT i dvete vo Sveti Nikole i posle igrame dve vo Sk so Fersped Rabotnicki i so Torus.......i posle pocnuva kup na Makedonija,pa play-off i play-out :helou::helou::helou:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16

1.пишувај кирилица
2.Овче Поле?! ај да разберам Соколи некако,ај Маврово ама овче поле?! :kesa:
3.Овде се говори околу кошаркарската навивачка група ОВЧАРИ,па со вакви постови како твојот мислам дека и ова име е многу.Да се нарекувам овчар со сила?! :nesum:
4.Гарант татко ти веќе 3 пат ти вика: ,,Ај доста е веќе на ком,утре прва смена си,иде полугодие поправи некоја оцена.не туку пишувај глупави постчиња''
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
1.пишувај кирилица
2.Овче Поле?! ај да разберам Соколи некако,ај Маврово ама овче поле?! :kesa:
3.Овде се говори околу кошаркарската навивачка група ОВЧАРИ,па со вакви постови како твојот мислам дека и ова име е многу.Да се нарекувам овчар со сила?! :nesum:
4.Гарант татко ти веќе 3 пат ти вика: ,,Ај доста е веќе на ком,утре прва смена си,иде полугодие поправи некоја оцена.не туку пишувај глупави постчиња''


odi sraboti nekoja popametna rabota namesto da provociras.....
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
1.пишувај кирилица
2.Овче Поле?! ај да разберам Соколи некако,ај Маврово ама овче поле?! :kesa:
3.Овде се говори околу кошаркарската навивачка група ОВЧАРИ,па со вакви постови како твојот мислам дека и ова име е многу.Да се нарекувам овчар со сила?! :nesum:
4.Гарант татко ти веќе 3 пат ти вика: ,,Ај доста е веќе на ком,утре прва смена си,иде полугодие поправи некоја оцена.не туку пишувај глупави постчиња''
fraer kopj si pa ti be so se misles deka si??????? glupak.......
 
Z

ziko bt

Гостин
ozbilno be oti ofcari mislam svakam od takov region ste ama nemozese nekoe poarno ime da mu klajte na navivackata grupa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom