Фан Клуб : Овче Поле

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
Па има ли поголеми сељаци од вас бе?! МИЗЕРИЈА...Овче Поле фан клуб...Ма да се убиеш..А овој кркич може само да ни го издудла наместо да глуми газда на темава коа по постовите се глеа каков шупак е..И он најде да кажува сељаче.Комплекси




Поздрав и до сестра ти :toe:
nema vrska so ziveete u skopje a nia vo sv.nikole po toa se gleda deka ti si glup i pros za site pari nia smo bile seljacista od vas ako ima pogolemi ja k... ke ga presecam no prob kaj vas e so ziveete nekade vo nekoe skopsko selo pa patite od kompleksi
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.904
Поени од реакции
8.772
Па има ли поголеми сељаци од вас бе?! МИЗЕРИЈА...Овче Поле фан клуб...Ма да се убиеш..А овој кркич може само да ни го издудла наместо да глуми газда на темава коа по постовите се глеа каков шупак е..И он најде да кажува сељаче.Комплекси

pa ubij se



Поздрав и до сестра ти :toe:
i do majka ti a krkic nema sestra:pos2:

so cekas ubij se
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
ama slusam sestrati pocnala da i se razranuva g.... hahah toa znaes od so e neli......
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
nema vrska so ziveete u skopje a nia vo sv.nikole po toa se gleda deka ti si glup i pros za site pari nia smo bile seljacista od vas ako ima pogolemi ja k... ke ga presecam no prob kaj vas e so ziveete nekade vo nekoe skopsko selo pa patite od kompleksi
i do majka ti a krkic nema sestra:pos2:

so cekas ubij se
ama slusam sestrati pocnala da i se razranuva g.... hahah toa znaes od so e neli......

Крикле Аеродром ако е село тогаш св.николче не треба да го има на карта..И да сељачишта сте без никакви кошаркарски познавања па вашето зачленување на форумов се базира на КОМПЛЕКСИ...А не е проблем ќе му напраиме сестра на крки,немај гајле ти..Ако сакаш и ти пиши ми пм. и оди у пм.Јас не слушам,јас гледам што се дешава со мајка ти :smir:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.904
Поени од реакции
8.772
Крикле Аеродром ако е село тогаш св.николче не треба да го има на карта..И да сељачишта сте без никакви кошаркарски познавања па вашето зачленување на форумов се базира на КОМПЛЕКСИ...А не е проблем ќе му напраиме сестра на крки,немај гајле ти..Ако сакаш и ти пиши ми пм. и оди у пм.Јас не слушам,јас гледам што се дешава со мајка ти :smir:
abe zaso provociras bidi malku pokulturen pa jas ako sum od sv.nikole pa treba da se ima kultura
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да да овчари беа доста коректни за разлика од козарите кои мислат дека се навивачка група,а уствари се смешна дружина на чело шерифот звани тубата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom