Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
Ја би дечково(Палоши) да го вратиме од позајмица одма а да го пратиме Бориело скаут за курви на Берлускони да му биде и онака освен за ороспии пецање за друго не го бива :tv:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Добро бе брат =) Истиов муабет после 2ро коло - Фер ? :pipi:

пс:Не е провокација , муабет си правиме =) На крај памет не ми е после 1-1 со Бари да провоцирам ! :pos2::pos2:

Оф оф +5 бода уште у 2-ро коло :drk:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Се плашам да не го стави Парма во 1 постава во 2-та натпревари годинава против Милан - дури тогаш ќе ги гледаме како Гали и Берлу ги оставаат ку*вите и го враќаат во Милан Палоски

и Ди Џенаро играше против Милан, даде гол... заврши тој натпревар 1-1 минатата сезона со Речина, го вратија Милан... и џабе, не го бива

дајте му повеќе време на Палоски, па тогаш ќе можеме да заклучиме што играч е, јас не го сметам за лош... но искрено очекувам од него наредната сезона да го замени Инзаги на клупа, би бил добра резерва
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Добро бе брат =) Истиов муабет после 2ро коло - Фер ? :pipi:

пс:Не е провокација , муабет си правиме =) На крај памет не ми е после 1-1 со Бари да провоцирам ! :pos2::pos2:
не бе брат, ќе ги провоцирам секое коло, толку од шинтерашиве годинава, секое коло, а најмногу следното, завршија нашите кошмари, почнуваат вашите.
МУУУУАААААААХАХАХАХАХАХАХАХА:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Роџер =)

И потребни се луѓе за кладба за во сабота =) Ајсшутер ми е сигурен , уште некој ако сака - бујрум .. и аватари и потписи и тајтлови се !
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Напраив кладба со ДекО,Лео пази шо праиш ај билив ин ју
ФорзаМилан
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Count mE in Deko no za kakva Deka MIlan ke pobedi toa se znae....
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419


тука можете да го видите голот на Палоски (00:55)

Џила-Инзаги стил :icon_lol:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
И шо толку овие Интер опасни жити очи, еден гол не дадоја цела утакмица против Бари на сред Џузепе Меаца. Класика пенал, веќе видено, судијата одвај чекаше промаја да дувни некој да се сопни, за да ги извади малце од срамот.

Зато ви викам седете мирни, се ќе си дојди на место, само да нема многу повреди и помалце вакви пенали.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Добар гол на Палоски/Палоши вака нека продолжи и следната сезона ке го вратиме за да дигаме трофеи со него,ШИнтер-Бари 1-1 браво Кутузов им го шибна,можеа да победат БАри против Интер имаа многу 100% шанси,единствениот гол на Шинтер од пенал им судија во кој немашe ни 5% контакт со противничкиот играч,- Милито,Така со нас ке го јадат,

Едит.Аватарот добро му стои на Деко :pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom