Слаткар(истика)

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
па сеа ако ти си прифатила така од братти не значи дека сите што слупшаат слаткар им е наметнато..
ти зборуваш за сите :) знам луѓе што слушаат слаткар само за да бидат фаци пред девојките кој што се запалени за слаткар:)
сеа не генерализирај сите :)
исто и песните не викај дека сите се лоши ете да полетам омилено ми е :) добро е да си рапер и тоа многу јака песна :)
едноставно човекот е свесен што се случува:) и сето тоа преку песните кажува:XD:

Aha gi kazuva svoite iluzii mozes da kazes!! Bidejki negovata muzika ne e nikade...samo kaj nas go slusat nego...da go pustis ovoj vo nekoja druga drzava ke ti velat deka ovoj e sigurno nekoj maalski pejac!
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Aha gi kazuva svoite iluzii mozes da kazes!! Bidejki negovata muzika ne e nikade...samo kaj nas go slusat nego...da go pustis ovoj vo nekoja druga drzava ke ti velat deka ovoj e sigurno nekoj maalski pejac!
А да земеш некој познат рапер од тунгузија да го донесеш у Македонија шо ќе ти речат?

И слаткар да беше од америка, да беше црнец и да го даваа ВО СИТЕ ДРЖАВИ НА СИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ ќе беше познат како тупак и фифти
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
А да земеш некој познат рапер од тунгузија да го донесеш у Македонија шо ќе ти речат?

И слаткар да беше од америка, да беше црнец и да го даваа ВО СИТЕ ДРЖАВИ НА СИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ ќе беше познат како тупак и фифти

hah nemoj be...da bese onakov ke bese slaven a!!

A zosto ne moze da bide kako Tose sto bese vo Makedonija!??
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Aha gi kazuva svoite iluzii mozes da kazes!! Bidejki negovata muzika ne e nikade...samo kaj nas go slusat nego...da go pustis ovoj vo nekoja druga drzava ke ti velat deka ovoj e sigurno nekoj maalski pejac!
текст од добро е да си рапер:
знам е смешно но кешот го врти светот:)

уф колку е добро да си хипхопист ставаш се на кур и кур не те боли за ништо а децата сакаат да се баш како нив...рокаат слаткарист хит


не ме занима кој што рекол ме занима само кешот

кога рокам на бина пичиња урлаат ко луди брат ;те сакаам :ha:

не ги разбирам ни самиот..додека бев само сладок а сега сум баш најубавиот :ha::ha:


am telling ya ...he knows everything...:ha:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
па сеа ако ти си прифатила така од братти не значи дека сите што слупшаат слаткар им е наметнато..
ти зборуваш за сите :) знам луѓе што слушаат слаткар само за да бидат фаци пред девојките кој што се запалени за слаткар:)
сеа не генерализирај сите :)
исто и песните не викај дека сите се лоши ете да полетам омилено ми е :) добро е да си рапер и тоа многу јака песна :)
едноставно човекот е свесен што се случува:) и сето тоа преку песните кажува:XD:
епа ете гледаш тоа сакам да кажам дека се глупи како може да слуша нешто оти сака да е фаца хахаха:pos2::pos2::pos2::pos2:
и морам да кажам за жал дека сите му се лоши барем од овој дткаристички албум.....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
текст од добро е да си рапер:
знам е смешно но кешот го врти светот:)

уф колку е добро да си хипхопист ставаш се на кур и кур не те боли за ништо а децата сакаат да се баш како нив...рокаат слаткарист хит


не ме занима кој што рекол ме занима само кешот

кога рокам на бина пичиња урлаат ко луди брат ;те сакаам :ha:

не ги разбирам ни самиот..додека бев само сладок а сега сум баш најубавиот :ha::ha:


am telling ya ...he knows everything...:ha:

Hahah i dobro ti izgleda vaka!!
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
hah nemoj be...da bese onakov ke bese slaven a!!

A zosto ne moze da bide kako Tose sto bese vo Makedonija!??
Тоше не беше толку слушан во Македонија и во балканот како што е слушан сега. Откако почина ОДМА беше хит да плачеш по Тоше, да го сакаш и да му ги слушаш песните, исто како шо беше и со тупак, никој не го знаеше пред да умре и откако умре одма сите му станаа фанови

А сигурно на балканов и слаткар е слушан колку шо беше слушан Тоше додека беше жив

Колку шо се сеќавам, кога отиде Тоше на евровизија, повеќето се бунеа зошто он да отиде оти незнае да пее (а откако умре поинаку беше)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
znaes na sto me potseti tekstot...na reklamata na CableTel...:pos2:

Тоше не беше толку слушан во Македонија и во балканот како што е слушан сега. Откако почина ОДМА беше хит да плачеш по Тоше, да го сакаш и да му ги слушаш песните, исто како шо беше и со тупак, никој не го знаеше пред да умре и откако умре одма сите му станаа фанови

А сигурно на балканов и слаткар е слушан колку шо беше слушан Тоше додека беше жив

Колку шо се сеќавам, кога отиде Тоше на евровизија, повеќето се бунеа зошто он да отиде оти незнае да пее (а откако умре поинаку беше)

I sto da umre sega slatkar i site ke go sakaat a!!

Ne be nekoi nesta ne odat taka...Tose go slusaa bidejki imase ubav glas...a sto ke go slusat ovoj Slatkiot :pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
znaes na sto me potseti tekstot...na reklamata na CableTel...:pos2:




I sto da umre sega slatkar i site ke go sakaat a!!

Ne be nekoi nesta ne odat taka...Tose go slusaa bidejki imase ubav glas...a sto ke go slusat ovoj Slatkiot :pos2:
Тоше го слушаа оти имаше убав глас порано, сега го слушаат оти е умрен
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Hahah i dobro ti izgleda vaka!!
па да ...е тоа што е искрено копиле:)

епа ете гледаш тоа сакам да кажам дека се глупи како може да слуша нешто оти сака да е фаца хахаха:pos2::pos2::pos2::pos2:
и морам да кажам за жал дека сите му се лоши барем од овој дткаристички албум.....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
па сеа секаде има исклучоци:)
знам и луѓе што душа им гори да слушаат турбофолк...но зш луѓето викаат дека не е квалитетна музика и не слушаат :ha:
секогаш има исклучоци....но запамти и ти можеш да си една од нив а да не си свесна за тоа :XD::DD:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Тоше не беше толку слушан во Македонија и во балканот како што е слушан сега. Откако почина ОДМА беше хит да плачеш по Тоше, да го сакаш и да му ги слушаш песните, исто како шо беше и со тупак, никој не го знаеше пред да умре и откако умре одма сите му станаа фанови

А сигурно на балканов и слаткар е слушан колку шо беше слушан Тоше додека беше жив

Колку шо се сеќавам, кога отиде Тоше на евровизија, повеќето се бунеа зошто он да отиде оти незнае да пее (а откако умре поинаку беше)
ај те молам не го мешај тоше и не зборуј глупости ако ти не си го слушал има други што го слушале.. и врати се на темата за слаткар е а не за тоше има за него на друго место........
а не можам да се воздржам а да не кажам- како може да кажеш дека тоше не знаел да пее??? а овој знае а???:tapp:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
ај те молам не го мешај тоше и не зборуј глупости ако ти не си го слушал има други што го слушале.. и врати се на темата за слаткар е а не за тоше има за него на друго место........
а не можам да се воздржам а да не кажам- како може да кажеш дека тоше не знаел да пее??? а овој знае а???:tapp:
како можеше пола Македонија да кажува ЗОШТО ТОШЕ ОТИШОЛ НА ЕВРОВИЗИЈА порано а сега да плачат за него?
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.654
Поени од реакции
9.891
Тоше не беше толку слушан во Македонија и во балканот како што е слушан сега. Откако почина ОДМА беше хит да плачеш по Тоше, да го сакаш и да му ги слушаш песните, исто како шо беше и со тупак, никој не го знаеше пред да умре и откако умре одма сите му станаа фанови

А сигурно на балканов и слаткар е слушан колку шо беше слушан Тоше додека беше жив

Колку шо се сеќавам, кога отиде Тоше на евровизија, повеќето се бунеа зошто он да отиде оти незнае да пее (а откако умре поинаку беше)
:pop::pop::pop: :tapp::tapp::tapp::tapp:
алоооооо, ти знаеш ли шо збориш бе ??
споредуваш ТОШЕ,со слаткар:tapp:
ај се
али као моеш да споредиш рапер,со поп пејач ??:nesum:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
:pop::pop::pop: :tapp::tapp::tapp::tapp:
алоооооо, ти знаеш ли шо збориш бе ??
споредуваш ТОШЕ,со слаткар:tapp:
ај се
али као моеш да споредиш рапер,со поп пејач ??:nesum:
Тони-те го стави него за пример, јас продолжив со тој пример

Како шо гледам вие и метал споредувате со слаткар, па пак летнавме от
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.654
Поени од реакции
9.891
Тоше го слушаа оти имаше убав глас порано, сега го слушаат оти е умрен
и 2 pac почнаа да го слушаат пошто е умрен ?
како можеше пола Македонија да кажува ЗОШТО ТОШЕ ОТИШОЛ НА ЕВРОВИЗИЈА порано а сега да плачат за него?
Која пола Македонија бе ??:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom