Плавуши или црнуши?

Плавуши или црнуши?


  • Вкупно гласачи
    90

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Плавуши или црнуши?
Изјаснете се кои се подобри?
Малку факти,малку смеа,нема љутиш,крајот делото го краси:smir:
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Абе не мојш ти да прашаш вака Кој се подобри плави или црни пошо нема универзални женски се знае. Исто ко женска да праша каков пенис е болји Долг или подебел...
Секоја сака различен помал поголем дебел танок виткан , на Г , со бенка под главата и слично.
Така да....шо има да ти докажуват која е болја пошо се е вкус.
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
Строго...секакви!

Не вистина - строго црнуши, и виткануши по можност.:smir:
- паметни се, пошо не се плавуши :vozbud:
- имаат поголем израз на лицето, и на цела кожа воопшто, а со тоа појке палат
- сите легенди за принцези ги опишуваат како девојки со црна и виткана коса :pipi:

Башка батуле, плавуши се лепи, само зато шо муабетот е дека се лепи.

Ајмо...

Абе не мојш ти да прашаш вака Кој се подобри плави или црни пошо нема универзални женски се знае. Исто ко женска да праша каков пенис е болји Долг или подебел...
Секоја сака различен помал поголем дебел танок виткан , на Г , со бенка под главата и слично.
Така да....шо има да ти докажуват која е болја пошо се е вкус.
Бате, абе ти си имало фантазија... :)
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Абе не мојш ти да прашаш вака Кој се подобри плави или црни пошо нема универзални женски се знае. Исто ко женска да праша каков пенис е болји Долг или подебел...
Секоја сака различен помал поголем дебел танок виткан , на Г , со бенка под главата и слично.
Така да....шо има да ти докажуват која е болја пошо се е вкус.
не,знам дека се е вкус,но онака чисто да видиме кој каков вкус има,шо преферира,да се опуштиме затоа ја ставив темава тука,а не во љубов и секс
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Строго...секакви!

Не вистина - строго црнуши, и виткануши по можност.:smir:
- паметни се, пошо не се плавуши :vozbud:
- имаат поголем израз на лицето, и на цела кожа воопшто, а со тоа појке палат
- сите легенди за принцези ги опишуваат како девојки со црна и виткана коса :pipi:

Башка батуле, плавуши се лепи, само зато шо муабетот е дека се лепи.

Ајмо...



Бате, абе ти си имало фантазија... :)
Молим,сите принцези црнки биле?:nesvest:
Изгледа само Снежана си ја гледал како мал!Ами Заспаната убавица(Трнорушка)каква беше??Плавуша !
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.455
Поени од реакции
5.424
Не гласам на анкетава дека има и убави плави и убави црни девојки... :smir:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ма не је битно каква коса има. Кај мене имаат бонус оние со кадрава коса (=
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
Плавуши или црнуши?
Изјаснете се кои се подобри?
Малку факти,малку смеа,нема љутиш,крајот делото го краси:smir:
постои еден многу добар збор штп ти го испушти - БРИНЕТА
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Јас сум за црнките, посекси ми се:helou:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Ни тие ни тие, бринети и русокоси сакам :vozbud: ...шала, не ми е битна бојата, ама паѓам на жени со виткана коса и тоа како, се топам ко бонбонче, да ми каже иди фрли се во Вардар, одма се фрлам (прибидејќи сум многу добар пливач)...тоа ми е слабост, а бојата нема толкава улога, иако навистина како да има поврзаност со коефициентот на интелегенција, сите плавуши што сум ги запознал се малку замајани (не глупи)...барем таков впечаток ми оставиле...ама и тие и тие се со посебна убавина, т.е. и многу зависи на која личност каква боја на коса и стои поубаво, ако на некоја не и личи бојата тогаш е џабе се останато...А кога веќе морам да изберам: ПЛАВУША...по fancy се да си ги носиш со тебе, како моден детал му доаѓаат :vozbud:
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Ни тие ни тие, бринети и русокоси сакам :vozbud: ...шала, не ми е битна бојата, ама паѓам на жени со виткана коса и тоа како, се топам ко бонбонче, да ми каже иди фрли се во Вардар, одма се фрлам (прибидејќи сум многу добар пливач)...тоа ми е слабост, а бојата нема толкава улога, иако навистина како да има поврзаност со коефициентот на интелегенција, сите плавуши што сум ги запознал се малку замајани (не глупи)...барем таков впечаток ми оставиле...ама и тие и тие се со посебна убавина, т.е. и многу зависи на која личност каква боја на коса и стои поубаво, ако на некоја не и личи бојата тогаш е џабе се останато...А кога веќе морам да изберам: ПЛАВУША...по fancy се да си ги носиш со тебе, како моден детал му доаѓаат :vozbud:
Па добро зар верувате во тоа сите плавуши се глупи,поради вицовите?
Тоа само се вицови,кои ги измислиле љубоморни жени-црнки,зш мажите се вртеле по секоја плавуша!
p.s.иначе,сериозно,имам прочитано во едно списание дека мажите кога ќе виделе плавуша,се лачел некој хормон на среќа и задоволство
 

Kajgana Shop

На врв Bottom