Впечатоци од собиранката во Ало Ало!

Статус
Затворена за нови мислења.

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
еј во вардар планирате да се капите???:smir:
љубоморен сум,ако имате време наминете на слава.ќе мавните по едно пиво или вино.само кажете колку да набавам пијачки пред 19часот :):helou:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Ма земи го, шо има врска, сигурно ќе се најде меѓу толку луѓе некој со искуство у бејбиситинг :icon_lol:
и да де, кога ке почне да плачи од гласната музика, што ке му прави(речи му на маж ти да го чува а ти имаш "важна работа" и дојди:helou:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
а бе јас ке доаѓам со едно другарче, ама тоа многу се срами, па ако има некоја доброволно да се пријави да го орасположи малце, да не седи така сам....
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
а бе јас ке доаѓам со едно другарче, ама тоа многу се срами, па ако има некоја доброволно да се пријави да го орасположи малце, да не седи така сам....
ти ова вака одоколу му бараш женска на другар ти?:pos2:
а не рече ти дека ќе доаѓаш со Nightwalker?:toe:
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
абе мислев да дојдам...и си викам ај да не се пријавувам пред време, да видам да не испадне нешто. и кога, вистина излезе. баш утре сум на роденден кој не можам и не смеам да го пропуштам:toe: ама на следната сигурно идам:salut:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
ти ова вака одоколу му бараш женска на другар ти?:pos2:
а не рече ти дека ќе доаѓаш со Nightwalker?:toe:
а бе и со него ке доаѓам, ама тоа другарчето така рече ај јас со тебе ке доаѓам, а и со Nightwalker ке доаѓам (а бе немора женска, мене ми е да не седи сам така)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
абе мислев да дојдам...и си викам ај да не се пријавувам пред време, да видам да не испадне нешто. и кога, вистина излезе. баш утре сум на роденден кој не можам и не смеам да го пропуштам:toe: ама на следната сигурно идам:salut:
Епа..епа..епа чорба...следната година следната собиранка..
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
а бе и со него ке доаѓам, ама тоа другарчето така рече ај јас со тебе ке доаѓам, а и со Nightwalker ке доаѓам (а бе немора женска, мене ми е да не седи сам така)
епа ете де, ти ќе го дружиш чим сте другари:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom