Нови игри

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
kazete za james bond..kako da ja instaliram..mi bara registracija koa ke ja pustam
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
да не знае некој дали ќе може да се игра новата COD BLACK OPS на компјутер преку гарена онлајн?(за неоргиналка зборам)
или само со оргиналка може?
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
да не знае некој дали ќе може да се игра новата COD BLACK OPS на компјутер преку гарена онлајн?(за неоргиналка зборам)
или само со оргиналка може?
Ќе може сигурно, ако не преку Garena тогаш со Dedicated servers.
 

Манијак

Павнејџ .!.
Член од
23 септември 2010
Мислења
77
Поени од реакции
2
Fallout: New Vegas пробајте ја и ако сте играле било која Fallout игра и ако не сте ирале ни една до сега...
[video]http://www.bing.com/videos/watch/video/fallout-new-vegas-preview/17wionfxw[/video]
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ви избришав 9 мислења од темава. Не е ова дискусија за кракови/вируси и слични побарувања. Стрикно за нови игри и мали дискусии за нив. :)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ви избришав 9 мислења од темава. Не е ова дискусија за кракови/вируси и слични побарувања. Стрикно за нови игри и мали дискусии за нив. :)
Па Мац битно ми е тоа, 7gb ЛОООООл... цицицте пу ццц. Иначе има тема за кракови и за такви работи?


Mac одговори што ќутиш?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Па Мац битно ми е тоа, 7gb ЛОООООл... цицицте пу ццц. Иначе има тема за кракови и за такви работи?


Mac одговори што ќутиш?
Не висам на форумот де. :)

Има тема да, се вика "Помош и совети". :)
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Black ops излезе и AlterIW прават Alter Ops(за оние кои нејќат да дадат 50еуро за играва)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom