Препораки за игри

alex_death

To be or not to be!
Член од
10 октомври 2008
Мислења
583
Поени од реакции
90
Нз дали е излезена но играва е слична како Company Of Heroes со малце подобра графика :) .

Инаку се вика: Codename Panzers: Cold War :vozbud:
 
M

marko 1996

Гостин
Tropico најдобра е. Играчот се става во улога на престедател на островска република негде во Карибите и се грижи буквално за се на островот. Ја играв пред 7-8 години негде и веќе некое време ја барам. Ако ја најдам добиваш линк по пп.

Топ е играта ама кога ке ти дојде војска ке се сликаш :)
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Топ е играта ама кога ке ти дојде војска ке се сликаш :)
Имаш линк по ПП ако ја бараш играта :)

П.С Има и 2 дел т.е Tropico 2-Pirate Cove кој ја сака нека ми пише пп ќе му ја пратам
 
M

marko 1996

Гостин
Јас ја симнав вчера и гарантирам дека работи. Порано беше достапна само за америките али од скоро е достапна и во европа. Само симнете ја од Европската страна а таму направете и акаунт. Изгледа ти си ја симнал верзијата за америка и си напраил акаунт таму и затоа не сакала да се пусти.

Еве тука можете да направите акаунт и да ја симнете играта:

http://combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx
Се топ ја симнав ја инсталирав и кога ја пуштам ова ми се појавува
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Топ е играта ама кога ке ти дојде војска ке се сликаш :)
Епа затоа на време ќе склучиш пакт со Русите или Американците. Ќе дојдат, ќе изградат база и после другите нема да можат да те чепнат.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Пробајте ја HAWX






Демото е интересно,графиката пристојна (разочарување беше,бар за мене) и прилично аркадна...но заради тоа пак акцијата прска од екран.
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
jako, gleav traileri
top uste edna nedela i ja pukame:)


Нз дали е излезена но играва е слична како Company Of Heroes со малце подобра графика :) .

Инаку се вика: Codename Panzers: Cold War :vozbud:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Пробајте ја HAWX






Демото е интересно,графиката пристојна (разочарување беше,бар за мене) и прилично аркадна...но заради тоа пак акцијата прска од екран.
Пробав завчера да ја играм али ми вадеше некој error и паѓаше, кога гуглав сите што сме го имале тој error имаме едно заедничко, 64 bit Vista :( Ај најверојатно целосната верзија ќе биде добра и ќе работи.
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Пробајте ја HAWX






Демото е интересно,графиката пристојна (разочарување беше,бар за мене) и прилично аркадна...но заради тоа пак акцијата прска од екран.
Денес ја пробав... интересна игра
a зошто има само демо за на pc ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom