Што правите кога сте сами дома?

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Прво чистам низ куќа, се мора да е совршено чисто и убаво. Си пуштам музика, ги викам другарките кај мене и правиме заедно некое убаво јадење па уживаме во него. Секогаш кога сум сама ми текнуваат некои такви работи, мора нешто да зготвам, кеф ми е.
Ако е ме остават неколку дена сама има добри журки кај мене :)
:pipi:
 
Член од
27 август 2007
Мислења
129
Поени од реакции
6
цртаааам... т.е. најмногу цртам... а кога ќе ми се потроши графитот... си правам алки... :pipi:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Прво викам некој на гости а после јадеме гомна глеаме телевизија и глеаме да ни пројде времето
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
111
Поени од реакции
0
У задње време почнав да останувам сама дома .. Ако треба да се бањам, гола низ дома шетам .. Пуштам гласна музика .. Пеам .. Јадам што ќе ми се пријаде ...Мерацииии:)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
У задње време почнав да останувам сама дома .. Ако треба да се бањам, гола низ дома шетам .. Пуштам гласна музика .. Пеам .. Јадам што ќе ми се пријаде ...Мерацииии:)
Па викни некад дур шеташ гола низ дома... :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Е шо ви е филм да шетате голи низ дома коа сте сами?

Ја коа сум сам дома гласна музика и трескање од ѕид. :vozbud:

P.S. Демек и коа моите се дома нема гласна музика, како не... :pos: :pos:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
викам друштво... пушиме цигари ... слушаме музика... :pos2::pos2:
 

promaja_sk

Фендер со Капатастер без Дисторзија
Член од
6 декември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
праам кафе,викам другарче пуштам музика и џаболебариме...:icon_lol:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Денес бев сама дома.. Викнав другари праевме пица јадевме.. Така.. Кулиравме
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.371
Седам на тросед оптегнат само по боксерици, кафица си праам и цигарче до мене, си пуштам некој онака кеифсќи порниќ :) и после тоа викам другари пуштам рапче до даска и се забављаме :)
 
А

Александра Д.

Гостин
Дали се досадувате кога сте сами дома, или знаете да си направите одлична забава?

Викате пријатели, слушате музика до даска, вежбате или едноставно се оптегате цело време?

Кога сум јас дома сам, клучам врата и се шетам облечен само во природна облека. :vozbud:

А вие?
Зависно од расположение, најчесто си ја викам мојата најверна другарка или пак си слушам музика и чистам по дома :wink:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Обично седнувам на компјутер пуштам добро музиче и зависи како ке ме фатат мрднатите,или си пеам или ако е агресивна музиката станувам и си вежбам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom