Што правите кога сте сами дома?

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
слушам ептен гласна музика
си пеам и играм низ цела кука
си се излежавам
си се дотерувам и си играм пред огледало:pos2:
:coffee:
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
зависи како сум расположена.некогаш се излежавам по цел ден пред телевизор некогаш викам другари дома и се заебаваме а некогаш не се прибирам дома:pipi:
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
уф па се што ми лежи на душа а неможам да праам коа сум дома со сите...едноставно У Ж И В А Н Ц И Ј А
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Скримам , се дерам , пуштам гласна музика .. :)
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Сама сум цел семестар скоро 3 месеци ги остај коскиве пред пс :pos2:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Па претежно многу малку сум сам дома... А и во тоа време наоѓам занимација. Има доста добри шанси да свирам, или да ја чистам колата.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Јадам, гледам тв, учам, спијам, седам на пц.
Не лажи. :icon_lol:

Ја, се утепувам од спиење. :icon_conf Сериозно, без контрола сум веќе трет ден, сеа кафе се трујам да не би си поебала притисокот. :icon_lol: Што ќе вроди со сосема поинаков резултат од посакуваниот, како на пример лечење инсомни(ј)а (вадење душа :icon_lol: ) на невин народ у ниедно доба. :icon_lol: А кога не спијам, онда сум над книги џанам да учам, али пиши пропало на ентузијазмот мој, само шо ќе осетам присуство на учебник во просторијата, или не мора, и само од поминување низ ходник ја лоцирам тачно, преку ѕид. И морници ме полазуваат. Понекогаш и вриштам. :icon_lol:

Во главно, скренувам. По дома. А и надвор од домата.:pipi:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
собирам друштво ....журка,алкохол,жени,музика до даска,седење до сабајле.....значи се што може да биде правам :vozbud:
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
1
Кога сум сама дома, што и не ми се случува така често, ама кога имам прилика ја користам максимално, само да сум у супер расположение зашо ми се има случено да плачам кога сум сама, во спротивно, пуштам гласна музика, си денсам онака по соба :pos2: си претурам по тоа облеката па затоа ко ке си дојде мајка ми си има работа :icon_lol: Целата куќа во ХАОС :nesvest:
 
D

DeviL_32`

Гостин
музика до даска па потоа мало :drk: па мало :tv: и голем позз до вас :toe:
 

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
sedam na pc pa dnevna rutina :drk: pa :tv: i koga epten ke mi skurci iskacam nekade :helou:
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
висам на Facebook (добро не само кога сум сама) или последниве денови на форумов...... А да.и си пуштам музика..pump up the volume
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
На раат учам :)
хахахахахахахаххххахахахахах колку само книга не фаќам баш тогаш :pos:
си се одмарам на раат без било кој да ме ремети :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom