Los Serrano

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
па шо ќе ви е да го сменат, 4 пати на ден иде, како не ви одговара, не знам, кога сакате да го стават? место вестите од 19?:tapp:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.126
Поени од реакции
5.902
Ај ќути таму и иди глеј си Ангели!
 

5pammeR

Love
Член од
24 август 2008
Мислења
338
Поени од реакции
9
Да ми одговарааат сега термините ама од другата недела не ќе можам да ги гледам 1ва смена ќе сум..
 
Член од
21 октомври 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
Ј

јовица11

Гостин
na anketata na http://vote.sparklit.com/poll.spark/1087859
za koja e najdobra serija sto se imituvaa kaj nas
OD NAD 30 SERII NAJMNOGU GLASOVI IMAAT.Super od nad 30 serii seranovi e 4

1.Angeli 23%-69glasa
2.Lost 21%-62glasa
3.Dr house 12%-36glasa
4.SERANOVI 6%-19glasa
5..............
6.....
....................drugite videte na http://vote.sparklit.com/poll.spark/1087859
:vozbud:
Анкетава е мизерна бидејки има по 20-тина гласови:tapp:
Дај стави ја кога ќе има бар 2 000 гласачи,па тогаш ќе праиме муабет:helou:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
абе може треба ете 2000 гласачи да има, али и ова е доволно за да се види кои серии отприлика се најсакани и најгледани во Македонија, ова не е анкета за да се покаже која е најсветски хит или најквалитетна, него која најмноги се гледа и е хит во Македонија, а првите неколку места вообичаено може да варираат
доколку имаше 2000 гласачи, сигурно ќе беа истиве серии дали во ист или во различен редослед, али тие ќе бидат пак во првите места
 
Ј

јовица11

Гостин
абе може треба ете 2000 гласачи да има, али и ова е доволно за да се види кои серии отприлика се најсакани и најгледани во Македонија, ова не е анкета за да се покаже која е најсветски хит или најквалитетна, него која најмноги се гледа и е хит во Македонија, а првите неколку места вообичаено може да варираат
доколку имаше 2000 гласачи, сигурно ќе беа истиве серии дали во ист или во различен редослед, али тие ќе бидат пак во првите места
Сигурна си дека Ангели ќе беше на прво место?!
За неа гласале само неколку тинејџери,бидејки истата не може ни квалитетно ни било како да се спореди со Серанови а да не зборувам па со Хаус.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom