Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Ne barav da veruvate vo mene, znam deka se sokantni vesti za vas, i znam deka ke go najdevte Paradoxot.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Си напишал дека идеш од шо знам која година за некој си документи од аце бараш а од каде ( град ) не кажа
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Ne barav da veruvate vo mene, znam deka se sokantni vesti za vas, i znam deka ke go najdevte Paradoxot.
Треба да ја земеме црвената пипула , за да го откриеме одговорот , не ? И да го следиме белиот зајак , не ?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Роно може ли да ми кажиш кој градови ги има во Македонија во 2036?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ај што не ми одговори за аболицијата не ми одговори, туку... кажи ми дали Амди Бајрам ќе стане претседател на Македонија? Или градоначалник на Крос/моторсајкл таун?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
da, jas sum od Cross-Town (krstov-grad), vase segasno Skopje...

Најде тоа што бараш ? or you need some help

Momentalno zadolzitelen e amgliskiot jazik bidejki Makedonija e vo Amerikanskiot del od svetot. Lugeto koi ja preziveaa vojnata pocnaa da ziveat se poblisku eden do drug poradi radiacionite faktori. Zivotot e skoncentriran kon familijata a potoa opstestvoto. Jas nemozam da se zamislam ako sum odalecen nekolku stotici kilometri od moite roditeli. Nema golemi industriski objekti koi proizveduvaat beskorisni proizvodi...

P.S. doznav za kajgana i drugite webstranici odkako dojdov tuka, 12 Avgust, 2008


Американски дел ? лол

Колку држави има светот :) 2 ?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Му ги знаеш претходните имиња на градовите.Или барем да ми кажиш каде се наоѓат?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom