Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Не не. Знам дека иам температура и дека пиев апчиња ама сигурен сум дека не халуцинирам и сум сведок на твоите глупости. Иначе коа ке се кажиш у 5ка немој да забораиш на шоферот да му каеш:чичко може до претпоследна или до Адинг. Ако не те пушти у наредна 5ка од позади шверц. а ако те фати контрола е тоаш ке переш автобуси.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
А дозволено ти е да го менуваш минатото?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Епа што бараш ко така да спасуваш артефакти од времето на Александар Македонски, пишано е со временската линија од наше време во 2016 да се уништат.

Лажиш?
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Ете видиш од толку ремет забораив да прашам нешто многу важно...во овој момент како пишуваш на кајгана,лаптоп,домашен компјутер, hi-tech направа....него остај заебанцииве дај да ни дадеш некоја врвна технологија,па Македонија да стане империја,некој laser-gun нешто интересно-скокотливо,кој ги ебе тие у 2036....ние сме иднината....
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.282
Дај бе ајде не се праете мангупи ““иди си досаден си’’ “не си интересен ’’ итн.Прашувајте го човекот фино си одговара,мене баш ми е интересно добри одговори дава. :)
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
а могуче и да е некој киборг јбг не ми текна на тоа до сеа
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
А ако моеш да се враќаш со времето шо не си се вратил едно 1000 години наназад да земеш тазе докази за Аце?
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Ете видиш од толку ремет забораив да прашам нешто многу важно...во овој момент како пишуваш на кајгана,лаптоп,домашен компјутер, hi-tech направа....него остај заебанцииве дај да ни дадеш некоја врвна технологија,па Македонија да стане империја,некој laser-gun нешто интересно-скокотливо,кој ги ебе тие у 2036....ние сме иднината....
Pa nie sme imperija vo 2036, del od Amerika? Aftonomna oblast
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom