Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Ziveam vo Krstov-Grad (cross-town), vase Skopje. Sega momentalno nemozam da vi ja kazam mojata lokacija.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
Еј озбилно и мене ме интересира шо ќе се случи со Бокита 13?
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Sega gradot e od drugata strana na vodno, no krstot seuste stoi. Skopje kako Skopje (cross-town) bese unisteno za vreme na vojnata. Sega seuste se gradi no od drugata strana na Vodno.

P.S. koj e boki 13?
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Sega gradot e od drugata strana na vodno, no krstot seuste stoi. Skopje kako Skopje (cross-town) bese unisteno za vreme na vojnata. Sega seuste se gradi no od drugata strana na Vodno.

P.S. koj e boki 13?
Ако сакаш кажи ке ти договорам комбе за у бардовци нема проблем.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
Не го знаеш Боки?!Како смее тоа?Одма ќе те просветлам.Грешка на природата-еве доказ!
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Sega gradot e od drugata strana na vodno, no krstot seuste stoi. Skopje kako Skopje (cross-town) bese unisteno za vreme na vojnata. Sega seuste se gradi no od drugata strana na Vodno.

P.S. koj e boki 13?
Добро значи некој ќе го скине...епа ај кажи ни ја локацијата да те упатиме подобро...ќе ти кажам кај има добри сендвичари
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Jas ke povtoram, ne sakam da ve voznemiruvam. Neznam sto e bardovci pa neznaev (no sega doznav) koj e Boki 13. Jas ako bi vi postavil prasane za nekoj luge od pred 30 godini, ni vie ne bi znaele. Ne sum ucel za nego, mozebi zatoa sto ne otidov vo sredno uciliste, go prekinav zaradi vojnata.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Драги гледачи се наваџаме на форумот кајгана на темата Јас сум од иднината. Вакво нешто е невобичаено за наши простори. Инаку типот се вика Роно Тенкиевски. То е неоубичеано име кај нас, а му го дал неговиот татко кој се вика Аусаоавович што у слободен превод значи човек кој што паџа у несвес на дупе и коа ке стане се понаша као да ништо не се десило:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

иначе бардовци е едини спас за тебе
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
jas ne bi posakal da navlezam vo konflikt so vas filipronaldo, no za mene i toa ime e premnogu cudno, ime ili prezime ne razbiram. A sto znaci "Zeladinko"?
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Добро значи некој ќе го скине...епа ај кажи ни ја локацијата да те упатиме подобро...ќе ти кажам кај има добри сендвичари
toa bi bilo super. Momentalno sum vo Skopje, od vasata strana. Vi rekov deka sakam da lociram nesto za koga ke se vratam vo moeto vreme da go najdam togas.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
toa bi bilo super. Momentalno sum vo Skopje, od vasata strana. Vi rekov deka sakam da lociram nesto za koga ke se vratam vo moeto vreme da go najdam togas.
Што гледаш околу себе?Прашај некој да ти каже каде си!Па да те запознаам со еден пријател,иначе се вика Пендрек...
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
А слики кога ќе пратиш?И уште едно прашање-што ќе стане со Гвујо?:pos2:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Ај те молам докажи ми дека си од иднина ако докажеш ја гол ке се соблечам на Камени Мост

хаха гемиџија:пријател ПЕНДРЕК
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom