Плачење

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Премногу сум емоционална и премногу плачам ... дури и за било какви ситници :(
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Хмм чудна работа али јас како што се сеќавам, немам никогаш плачено. Нормално, освен кога сум бил мал од тепање или некаква повреда.
Плачењето е одлика на девојчињата though....
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Хмм чудна работа али јас како што се сеќавам, немам никогаш плачено. Нормално, освен кога сум бил мал од тепање или некаква повреда.
Плачењето е одлика на девојчињата though....

не мислам така! ...
има многу машки кои имаат плачено и кои се уште плачат ... :S :smir:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
205
Поени од реакции
13
Ретко плачам.. Сум се научила секогаш се да чувам во себе... Некогаш кога ми било ептен тешко ми се случило да пуштам солза.. али ептен ретко.. Некогаш па се нервирам коа неможам да заплачам...:toe:
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Плачам често,највише кога ке ми стават четворка а ми треба петка и не можам да одговарам :(:(
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Вчера. :kesa: Да и покажам дека можам во секој момент да заплачам. :back:
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Нешто што највише мразам е плачењето. Не знам зашто али многу ме нервира. Што се однесува до мене, скоро ич не пуштам солза. Едноставно, ништо не добивам ако пролеам некоа солза. Денес треба повеќе од плачење за да се успее во животот.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Ретко плачам мажиште сум. Особено кога има многу луѓе колку и да е тажен моментот од една солза ништо повеќе, секогаш сум тврд орев.
Ми се има случено во една посебна ситуација и кога сум сам, извор од вода да ми потечи од моите очи, не би го карактеризирал како класично плачење затоа што не испуштам ни глас повеќе како емоционално празнење ми беше.
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Последен пат плачев пред некој ден...:nesum:и бев мн депресивна:uvo: ме мачеше животов!
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
44
Поени од реакции
1
Ретко плачам и тоа никогаш пред други. Обично си чувам во себе и кога ќе ме спука некој депресивен момент од ништо обично ми се дешава да плачам ама само ако сум сама , не сакам други да гледаат како плачам. Инаку после ден пат плачев пред едно два месеца отприлика ...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Немам плачено едно 10 години сигурно:)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
плачам само за да добијам пичка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom