Го мразам овој клуб затоа што...

Член од
9 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
3
Ги мразам реал мадрид. Нема да наведам причина, но зарем не забележувате дека реал не го мразат само оние кои навиваат за него. За кој европски клуб и да навива човек го мрази реал. играат никаков фудбал
не го мразат бидејќи играат никаков фудбал..повеќето го мразат оти перез им ги купува звездите во тимот..како пример сите фанови на манчестер...им ги купува играчите кои нивниот тим сакал да ги купи..и од тука таа омраза...

не мразам ни еден тим...само ме нервираат фановите на ман и фарса ..тука од форумот :)))...

Хала МАДРИД !!!
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Многу ги мразам Барселона,едноставно ги мразам оти на сите Барса му е идол,само незнам шо гледаат во БАРСА????


REAL MADRID THE BEST
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Реал Мадрид, сите сеа се палат на Роналдо, ете затоа.Што виделе у него?ЧО

БАРСА.:eek:lee:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
PS:
Ги мразам и Ман.Утд незнам шо имаат видено толку во него...?
Мислат дека годинава ќе ја освојат Премиер Лигана,за тоа ќе почекаат...!
Челзи ќе биди прв.


REAL MADRID THE BEST
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.681
Поени од реакции
6.148
Најмногу ги мразам јуве затоа што местеа и освојуваа титули педерски,потоа милан затоа што се градски ривал на интер и затоа што никад немозеш да ги фатиш на ливче:toe:, од другите лиги ливерпул го мразам бидејки се мн тапа тим а посебно оваа година
 
Н

'Никола'

Гостин
Не можам да кажам дека го мразам, ама воопшто не ги сакам Манчестер Јунајтед, од неколку причини. Една, незаборавното финале 1999 на Камп Ноу, кога им ја одзедоа титулата на Баерн на скрос незаслужен начин, и друго затоа што не знам колку пати досега коа сум ги гледал давале голови во 95+ минута и со тоа се влечат до титула..
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Сите го Мразат Реал Мадрид.
А кој не ги Мрази ?
Јас ги мразам Реал Мадрид и Навивачите нивни Најмногу на Свет.

Причини :

1. Фашистички Клуб.
2. Ако некоја екипа понуди 20 Миљони за некој Играч, тие ке Понудат више и ке го Земат, Примерот со Езекиел Гарај на Барса. а има и уште мн други.
3. Немаат никаква игра незнам како доаѓаат до шанса за Гол.
4. Најголемата звезда во Реал (навивачите на реал) мислат дека треба да биде Фудбалер на годината, лани ми го Споредуваа Робен со МЕСИ, Воедно навивачите од реал Ништо не знаат нити кој е Лев бек во реал нити кој Десен само едно знаат, 9 титули освојале во времето на Пердика први и цело време ми го гадат со таквите постови.
5. Затоа што има педери во екипата примерот со Гути сликан како се лапа со друг Човек ми се Згади (Искрено).
6. Со пари Игра и Титули не се Купува!!!

Морав да наведнам 6 Примери затоа што :

Реал Мадрид - Барселона 2 : 6

Барселона Освои 6 Титули во Една Година.:smir:
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
Сите го Мразат Реал Мадрид.
А кој не ги Мрази ?
Јас ги мразам Реал Мадрид и Навивачите нивни Најмногу на Свет.

Причини :

1. Фашистички Клуб.
2. Ако некоја екипа понуди 20 Миљони за некој Играч, тие ке Понудат више и ке го Земат, Примерот со Езекиел Гарај на Барса. а има и уште мн други.
3. Немаат никаква игра незнам како доаѓаат до шанса за Гол.
4. Најголемата звезда во Реал (навивачите на реал) мислат дека треба да биде Фудбалер на годината, лани ми го Споредуваа Робен со МЕСИ, Воедно навивачите од реал Ништо не знаат нити кој е Лев бек во реал нити кој Десен само едно знаат, 9 титули освојале во времето на Пердика први и цело време ми го гадат со таквите постови.
5. Затоа што има педери во екипата примерот со Гути сликан како се лапа со друг Човек ми се Згади (Искрено).
6. Со пари Игра и Титули не се Купува!!!

Морав да наведнам 6 Примери затоа што :

Реал Мадрид - Барселона 2 : 6

Барселона Освои 6 Титули во Една Година.:smir:

Тачно и јас ги мразам :aplauz:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Интер- затоа што не наместија да одиме во Сериа Б за да ни ја прекинат долгогодишната серија со освојување низ Италија, ама ќе им вратиме :zlo:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сите го Мразат Реал Мадрид.
А кој не ги Мрази ?
Јас ги мразам Реал Мадрид и Навивачите нивни Најмногу на Свет.

Причини :

1. Фашистички Клуб.
2. Ако некоја екипа понуди 20 Миљони за некој Играч, тие ке Понудат више и ке го Земат, Примерот со Езекиел Гарај на Барса. а има и уште мн други.
3. Немаат никаква игра незнам како доаѓаат до шанса за Гол.
4. Најголемата звезда во Реал (навивачите на реал) мислат дека треба да биде Фудбалер на годината, лани ми го Споредуваа Робен со МЕСИ, Воедно навивачите од реал Ништо не знаат нити кој е Лев бек во реал нити кој Десен само едно знаат, 9 титули освојале во времето на Пердика први и цело време ми го гадат со таквите постови.
5. Затоа што има педери во екипата примерот со Гути сликан како се лапа со друг Човек ми се Згади (Искрено).
6. Со пари Игра и Титули не се Купува!!!

Морав да наведнам 6 Примери затоа што :

Реал Мадрид - Барселона 2 : 6

Барселона Освои 6 Титули во Една Година.:smir:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

No comment! Само едно нешто ќе кажем, КОМПЛЕКСИ!!!!!

И да, кога да закажам кај тебе да ми објасниш што е лев бек, голман и сл? Само нека биде што побрзо, зошто не ми е интересен фудбалов, незнам кој кај игра и зошто.

И да не бидем тотално оф топик, највише ги мрзим Шкендија и БарШИТлона.
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
:costumed2ЦСКА ги мразам ,затоа зошто су комунисти гадни
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
1. vo makedonija Rabotnicki pobeda,renova,......

2. vo anglija Gejcester Junajted (takozvani CRVENI GAZOVI) i Celsea.....zatoa sto Crvenite Gazovi se najgolemi rivali na Liverpool..........a celsi ednostavno zatoa sto ne e a se pravat deka se golem klub.

3. CRVENA ZVEZDA......ocajno ja mrzam.......

4. Vo italija Inter
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Сите го Мразат Реал Мадрид.
А кој не ги Мрази ?
Јас ги мразам Реал Мадрид и Навивачите нивни Најмногу на Свет.

Причини :

1. Фашистички Клуб.
2. Ако некоја екипа понуди 20 Миљони за некој Играч, тие ке Понудат више и ке го Земат, Примерот со Езекиел Гарај на Барса. а има и уште мн други.
3. Немаат никаква игра незнам како доаѓаат до шанса за Гол.
4. Најголемата звезда во Реал (навивачите на реал) мислат дека треба да биде Фудбалер на годината, лани ми го Споредуваа Робен со МЕСИ, Воедно навивачите од реал Ништо не знаат нити кој е Лев бек во реал нити кој Десен само едно знаат, 9 титули освојале во времето на Пердика први и цело време ми го гадат со таквите постови.
5. Затоа што има педери во екипата примерот со Гути сликан како се лапа со друг Човек ми се Згади (Искрено).
6. Со пари Игра и Титули не се Купува!!!

Морав да наведнам 6 Примери затоа што :

Реал Мадрид - Барселона 2 : 6

Барселона Освои 6 Титули во Една Година.:smir:
нема ништо да искоментирам на ова..само да те цитирам за болдираното...сликан е каде се бакнува со својата СЕСТРА
а тоа што медиумите знаат да го испревртат..бла бла е друга работа :helou: поз
а од се друго напишано може да заклучиме дека си посебна приказна :)
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Мразам хејтери. Оди лечи се брат. Знам дека е тешко да си втор у сите категории. Не ти е лесно и на тебе, за греота си:kesa:
Гледаш зошто те мразам ? зошто мислиш дека си попаметен од сите, Јас не реков дека си Прост или слично, јас само реков Дека те мразам, може си си паметен од кај знам.
И 2008-2009 јас доживеав нешто најдобро за разлика од тебе кој сигурно во моментите на 2 : 6 си имаш викано ке го одпишам од клуб Рела Задрид. незнам зошто викаш втор.

нема ништо да искоментирам на ова..само да те цитирам за болдираното...сликан е каде се бакнува со својата СЕСТРА
а тоа што медиумите знаат да го испревртат..бла бла е друга работа :helou: поз
а од се друго напишано може да заклучиме дека си посебна приказна :)
Со неговата Shemale Хехе Шала. ама само вие од Реал кажувате дека била сестраму за разлика од цел свет што го кажува Обратното.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom