Фан клуб: КК Ангели Леов

  • Креатор на темата Ајсшутер
  • Време на започнување
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
OVCE POLE CHAMPION-Ne mie jasno samo kako ne go tepavme MZT vo Skopje,malku falese bez Mihajlovski i Karadjov da tepame ama toa e-vo Sveti Nikole 12-13 razlika za Ovce Pole.Nekoi lugje "mislat" deka samo vo SK se igra kosarka,go tepavme Pop Sport, go tepavme Karpos Sokoli,vo sabota ke go tepame Torus,i zamalku izgubivme od MZT.So ako ima 5-6 ekipi od SK koga gi tepame kaj stasame OVCARI 4EVER
Еве уште еден пациент:tapp:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
so vi e na vas be alo...OVCARI 4EVER hahahahahaahahahahahhahahahahah The sheepkeepers are coming...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Последните три поста само ви ја потврдува дијагнозата која ја имате од порано.Му се нафрлија на човекот кога нивните играчи не беа спалатни да се справат со светиниколскиот тим.Али тоа вие е комплексот вас шо постоите долго а секоја година се појавуваат нови тимови кој ве дупат со голема разлика.Тоа вас ве маче сеа.Постоам цело време а сите шо се на замин по лигава не дупат како сакат и пос ги снемува па ќе дојде нов да ве дупе и се така до бескрај
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Последните три поста само ви ја потврдува дијагнозата која ја имате од порано.Му се нафрлија на човекот кога нивните играчи не беа спалатни да се справат со светиниколскиот тим.Али тоа вие е комплексот вас шо постоите долго а секоја година се појавуваат нови тимови кој ве дупат со голема разлика.Тоа вас ве маче сеа.Постоам цело време а сите шо се на замин по лигава не дупат како сакат и пос ги снемува па ќе дојде нов да ве дупе и се така до бескрај

Дали Овче Поле не победи нас ???? За да не ''дупе'' прво треба да не победи па после ќе праиме муабет..

Комплексаши , обединете се сите против ФА на кои можете да им го јадете...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Последните три поста само ви ја потврдува дијагнозата која ја имате од порано.Му се нафрлија на човекот кога нивните играчи не беа спалатни да се справат со светиниколскиот тим.Али тоа вие е комплексот вас шо постоите долго а секоја година се појавуваат нови тимови кој ве дупат со голема разлика.Тоа вас ве маче сеа.Постоам цело време а сите шо се на замин по лигава не дупат како сакат и пос ги снемува па ќе дојде нов да ве дупе и се така до бескрај
А бе дечко со најјако име, кај не замараш нас, сега читам кај вашата тема полека ги замараш и твоите им солиш памет кои биле навивачи кои не. Гарант во Кавадарци си некој деген чим те дупат сите на форумов
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А бе дечко со најјако име, кај не замараш нас, сега читам кај вашата тема полека ги замараш и твоите им солиш памет кои биле навивачи кои не. Гарант во Кавадарци си некој деген чим те дупат сите на форумов
off more majko.Aj da vidam eden post kade sto eden moj sograganin me dupe mene koga 90 % od niv mi se drugari i prijateli mocko eden.Nasata tema bas e super si diskutirame a tebe ako ti izgleda kako karanje togas oks gledaj si ja tvojata tema kade sto golemite skopjani se ebat megu sebe i vecer da ne zaboravis da ja izgledas utakmicata na televizija skapanico edna ja degen...Pa ja sum najbolji fraer u malo be :pos2:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Дали Овче Поле не победи нас ???? За да не ''дупе'' прво треба да не победи па после ќе праиме муабет..
Комплексаши , обединете се сите против ФА на кои можете да им го јадете...
Нашол кој да кажува комплексаши па треба да ви е срам со таков резултат со новопечен прволигаш бе мзТито.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
oks gledaj si ja tvojata tema kade sto golemite skopjani se ebat megu sebe i vecer da ne zaboravis da ja izgledas utakmicata na televizija skapanico edna ja degen...Pa ja sum najbolji fraer u malo be
А бе дечко со најјако име, па зарем имате маало во тоа селото!? Чим ти си најбољи фраер, можам да ги замислам другите.

П.С. Поздрави ми го многу твојот кум, гарант бил пијан кога ти го давал името
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А бе дечко со најјако име, па зарем имате маало во тоа селото!? Чим ти си најбољи фраер, можам да ги замислам другите.

П.С. Поздрави ми го многу твојот кум, гарант бил пијан кога ти го давал името
Познатата аеродромска искомплексираност.Кога ќе бидат затнати од некој член да ја вртат работата и да се закачуваат за нешто шо нема врска.Мене селанче името ми е тоа и ставено ми е на профил а тој шо не си го цене името како тебе на пример се потпишува со никови и слично.Не сум во право?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Познатата аеродромска искомплексираност.Кога ќе бидат затнати од некој член да ја вртат работата и да се закачуваат за нешто шо нема врска.Мене селанче името ми е тоа и ставено ми е на профил а тој шо не си го цене името како тебе на пример се потпишува со никови и слично.Не сум во право?
Ајде Атанасе оди на утакмица и не си го расипувај расположението:)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
ааааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахахахах

Со што си ме затнал бе нивообработувач еден. Ако не приметуваш сите имаат никови не само ја. и добро е тоа што си го ЦЕНЕШ името:pos2:

А бе озбилно те прашувам, твоите дома и твојот кум скарани беа кога те крстеа:pos2::pos2::pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Нашол кој да кажува комплексаши па треба да ви е срам со таков резултат со новопечен прволигаш бе мзТито.

Од кај се избаци па ти тука ????

Клубови у нашава лига се раѓаат ко печурки , сад га видиш-сад га не видиш, осеќам и овие дека ќе ги потопи дождот за некоја година(или месец)...Така да, тоа не ме интересира мене, МЗТ постоело, постои и ќе постои а другите со своите мали авантури ќе исперат некоја паричка за газдата да напраи трокатница и после ајт згаснување....
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.744
Од кај се избаци па ти тука ????

Клубови у нашава лига се раѓаат ко печурки , сад га видиш-сад га не видиш, осеќам и овие дека ќе ги потопи дождот за некоја година(или месец)...Така да, тоа не ме интересира мене, МЗТ постоело, постои и ќе постои а другите со своите мали авантури ќе исперат некоја паричка за газдата да напраи трокатница и после ајт згаснување....
nemoj da mislis taka za ovce pole bidi siguren:nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom